Práce s kůží: Tradiční řemeslo v moderní době

Práce s kůží: Tradiční řemeslo v moderní době - Otis Ingrams | Jesuslecitona.org

...ěřování v práci. Práce s kůží Autor: Otis Ingrams Tradiční řemeslo v moderní době… 20 jednoduchých projektů - Kůže je krásný materiál a práce s ní přináší velké uspokojení ... Práce s kůží GRADA Publishing, a. s. ... . (tradiční řemeslo v moderní době) Dostupnost: 3 pracovní dny i -15% sleva. 399 Kč ... Základy práce s kůží se lze naučit například na některém z kurzů či workshopů. Určitě se vyplatí číst veškerou dostupnou literaturu (na trhu je např. kniha Práce s kůží: Tradiční řemeslo v moderní době, Otis Ingrams, vyd. Metafora 2018). Kniha 'Tradiční řemeslo v moderní době 20 jednoduchých projektů. Kůže je krásný materiál a ... Práce s kůží GRADA Publishing, a. s. ... . kniha Práce s kůží: Tradiční řemeslo v moderní době, Otis Ingrams, vyd. Metafora 2018). Kniha 'Tradiční řemeslo v moderní době 20 jednoduchých projektů. Kůže je krásný materiál a práce s ní přináší velké uspokojení.' Táto stránka používa cookies. Údaje v nich uložené sa používajú jednak na bežné fungovanie stránky (napr. prihlásenie) a jednak nám pomáhajú poskytovať lepšie služby. Tradiční řemeslo v moderní době… 20 jednoduchých projektů. Kůže je krásný materiál a práce s ní přináší velké uspokojení. Jako přírodní materiál má svoji hodnotu a každý kousek je jedinečný. Naučte se, jak můžete přímo u sebe doma vyrábět stylové a krásné kousky z kůže, od předmětů do domácnosti až... Práce s kůží (Tradiční řemeslo v moderní době) Otis Ingrams • Metafora, 2018 . Posielame do 14 dn í. Kůže je krásný materiál a práce s ní přináší velké uspokojení. Jako přírodní materiál má svoji hodnotu a každý kousek je jedinečný. Naučte se, jak můžete přímo u sebe doma vyrábět stylové a krásné ... Tradiční řemeslo v moderní době. 20 jednoduchých projektů Kůže je krásný materiál a práce s ní přináší velké uspokojení. Jako přírodní materiál má svoji hodnotu a každý kousek je jedinečný. Naučte se, jak můžete přímo u sebe doma vyrábět stylové a krásné kousky z kůže, od předmětů do domácnosti až po módní doplňky. Práce s kůží vás provede ... Tradiční řemeslo v moderní době… 20 jednoduchých projektů - Kůže je krásný materiál a práce s ní přináší velké uspokojení. (tradiční řemeslo v moderní době) Titul doručujeme za 3 pracovní dny...

INFORMACE

AUTOR
Otis Ingrams
DIMENZE
8,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Práce s kůží: Tradiční řemeslo v moderní době.pdf

POPIS

Kůže je krásný materiál a práce s ní přináší velké uspokojení. Jako přírodní materiál má svoji hodnotu a každý kousek je jedinečný. Naučte se, jak můžete přímo u sebe doma vyrábět stylové a krásné kousky z kůže, od předmětů do domácnosti až po módní doplňky. Práce s kůží vás provede 20 jednoduchými projekty, jejichž výsledek bude velmi působivý a originální, ať už jde o vyplétanou lavici, košík na dřevo, křeslo, tašku, pouzdro nebo dokonce zástěru. Díky této knize zvládnete základní dovednosti brašnářského řemesla, jako ruční sešívání, vyplétání, nýtování nebo spojování řemínkem či tkaní, a dokážete vytvořit elegantní věci trvalé hodnoty. Zjistíte vše o práci s tímto přírodním materiálem vzácné kvality, který dodá čemukoli, co vytvoříte, jedinečné vlastnosti. Práce s kůží je čistá, můžete ji provozovat kdekoli, s minimálním nárokem na prostor. Nástroje i materiály si snadno obstaráte v obchodě. Vše, co potřebujete, je pracovní stůl a chuť začít.

Chcete si přečíst knihu?Práce s kůží: Tradiční řemeslo v moderní době ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otis Ingrams. Číst Práce s kůží: Tradiční řemeslo v moderní době Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY