Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna

Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna - Pavel Tigrid | Jesuslecitona.org

...nutý reportážní a autobiografický text "Volá Londýn ... Exilové vysílání | Knihy.ABZ.cz ... . Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna" je příležitostí seznámit se s málo známým úsekem života této ... Dostupnost: 3 pracovní dny i -11% sleva. 230 Kč ... Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna Autor: Pavel Tigrid. Jeho dnes již zapomenutý reportážní a autobiografický text "Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna" je příležitostí seznámit se ... Volá Londýn | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vysílání z Londýna" je příležitostí seznámit se s málo známým úsekem života této ... Dostupnost: 3 pracovní dny i -16% sleva. 230 Kč ... Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna" je příležitostí seznámit se s málo známým úsekem života této mimořádné osobnosti československých dějin. Text je doplněn ukázkami z Tigridovy tvorby pro rozhlasové vysílání z Londýna a řadou informací o jeho rozsáhlé kulturní činnosti v tehdejším československém exilu. Kniha: Volá Londýn (Pavel Tigrid). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna Tigrid Pavel (ed.) První exil ve Velké Británii v letech druhé světové války byl pro Pavla Tigrida obdobím tvůrčího a osobního zrání. Jeho dnes již zapomenutý reportážní a autobiografický text „Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna je příležitostí seznámit se s málo známým úsekem života této mimořádné osobnosti československých dějin. Text je doplněn ukázkami z Tigridovy tvorby pro rozhlasové vysílání z Londýna a řadou informací o jeho rozsáhlé kulturní činnosti v tehdejším československém exilu. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna" je příležitostí seznámit se s málo známým úsekem života této mimořádné osobnosti československých dějin. Text je doplněn ukázkami z Tigridovy tvorby pro rozhlasové vysílání z Londýna a řadou informací o jeho rozsáhlé kulturní činnosti v tehdejším československém exilu. Reportážní a autobiografický text Pavla Tigrida Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna je přes svůj poměrně nevelký rozsah mimořádnou příležitostí nahlédnout s Pavlem Tigridem do jeho londýnského světa za v...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Tigrid
DIMENZE
5,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna.pdf

POPIS

První exil ve Velké Británii v letech druhé světové války byl pro Pavla Tigrida obdobím tvůrčího a osobního zrání. Jeho dnes již zapomenutý reportážní a autobiografický text „Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna“ je příležitostí seznámit se s málo známým úsekem života této mimořádné osobnosti československých dějin. Text je doplněn ukázkami z Tigridovy tvorby pro rozhlasové vysílání z Londýna a řadou informací o jeho rozsáhlé kulturní činnosti v tehdejším československém exilu. Kniha vychází ke stému výročí Tigridova narození.

Chcete si přečíst knihu?Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Tigrid. Číst Volá Londýn. Ze zákulisí čs. vysílání z Londýna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY