Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy – Matematika

Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy – Matematika - Markéta Sekaninová | Jesuslecitona.org

... Příprava žáků k přijímacím zkouškám z matematiky na střední školu Anotace Diplomová práce se zabývá přípravou žáků k přijímacím zkouškám z matematiky na střední školu ... Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy Matematika ... ... . V úvodu je stručně uvedeno, jaké učivo z matematiky by měl znát každý absolvent základní školy. Neoficiální příklady podobného typu jako k přijímacím zkouškám na střední školy. ... Přijímací zkoušky na střední školy - matematika příklad 6.1 ... na SŠ #10 - co se učit ... Matematika - příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy ... vhod ... Příprava žáků k přijímacím zkouškám z matematiky na ... ... ... Přijímací zkoušky na střední školy - matematika příklad 6.1 ... na SŠ #10 - co se učit ... Matematika - příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy ... vhodná učebnice pro přípravu k maturitním zkouškám. U všech příkladů naleznete vzadu klíč ( vysledek) podle kterého si výpočet mužete zkontrolovat. Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy - český jazyk ... učebnice, testy a další / Přijímací zkoušky na střední školy / Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy - český jazyk. Zpět na seznam ... VIP BALÍČEK MATEMATIKA na VŠ a k maturitě - přípravný kurz - 2020/21. Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy - Matematika Autor: Sekaninová, Markéta Nakladatel: Rubico EAN: 9788073462154 ISBN: 978-80-734-6215-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 260 stran, česky Rozměry: 14,52 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Matematika - příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy Sbírka obsahuje celkem 1 200 číslovaných úloh s mnoha obměnami. Podle typu třídy nebo střední školy (gymnázium, průmyslová škola, ekonomická škola apod.) Kniha obsahuje: stručné shrnutí potřebných znalostí k přijímacím zkouškám; příklady s názorným postupem řešení a úlohy k procvičení; na konci každé kapitoly souhrnné opakovací testy včetně výsledků; celkem více než 1000 příkladů, úloh a testových otázek; didaktické testy s řešením. Kniha je velmi užitečná i při výuce matematiky na střední škole ......

INFORMACE

AUTOR
Markéta Sekaninová
DIMENZE
4,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy – Matematika.pdf

POPIS

Kniha obsahuje: – stručné shrnutí potřebných znalostí k přijímacím zkouškám – příklady s názorným postupem řešení a úlohy k procvičení – na konci každé kapitoly souhrnné opakovací testy včetně výsledků – celkem více než 1000 příkladů, úloh a testových otázek – didaktické testy s řešením Kniha je velmi užitečná i při výuce matematiky na střední škole. Zdárné vyřešení testů pomůže žákům zvýšit sebedůvěru k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek na střední školu.

Chcete si přečíst knihu?Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy – Matematika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Sekaninová. Číst Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy – Matematika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY