Milovala jsem život

Milovala jsem život - Abby Fabiaschi | Jesuslecitona.org

...ejí manžel Brady a šestnáctiletá dcera Eve ... Kniha Milovala jsem život - Abby Fabiaschi | Dobré Knihy.cz ... . Maddy byla perfektní mámou a manželkou, zábavnou kamarádkou, prima sousedkou. Nikdo by si nepomyslel, že by se mohla něčím trápit. Tedy až do chvíle, než spáchala sebevraždu a zanechala za sebou šokovaného manžela a dospívající dceru. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lar ... Kniha: Milovala jsem život (Abby Fabiaschi) | Martinus ... . Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. Recenze knížky Všem klukům, které jsem milovala. Maddy byla perfektní mámou a manželkou, zábavnou kamarádkou, prima sousedkou. Nikdo by si nepomyslel, že by se mohla něčím trápit. Tedy až do chvíle, než spáchala sebevraždu a zanechala za sebou šokovaného manžela a dospívající dceru. Jak je to mohla udělat? ptají se všichni. A na tuhle otázku čtenáři odpoví sama Maddy, která ze života své rodiny tak docela ... Kniha Milovala jsem život mě velmi překvapila. Koupila jsem ji ve výprodeji za pár korun, tak jsem se bála, že to bude už takový ten "ležák", který už nikoho nezajímá a nikdo jej nechce. Nakonec jsem byla ale nadšená! Kniha se dobře četla, byla srozumitelná, zajímavá, detailní a řekla bych že i nevšední. Všechny informace o produktu Kniha Milovala jsem život - Fabiaschi Abby, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Milovala jsem život - Fabiaschi Abby. Maddy byla perfektní mámou a manželkou, zábavnou kamarádkou, prima sousedkou. Nikdo by si nepomyslel, že by se mohla něčím trápit. Tedy ...

INFORMACE

AUTOR
Abby Fabiaschi
DIMENZE
3,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Milovala jsem život.pdf

POPIS

Maddy byla perfektní mámou a manželkou, zábavnou kamarádkou, prima sousedkou. Nikdo by si nepomyslel, že by se mohla něčím trápit. Tedy až do chvíle, než spáchala sebevraždu a zanechala za sebou šokovaného manžela a dospívající dceru. Jak je to mohla udělat? ptají se všichni. A na tuhle otázku čtenáři odpoví sama Maddy, která ze života své rodiny tak docela neodešla. Než se vytratí navždy, musí ještě pár věcí zařídit. Například najít novou ženu pro svého muže.

Chcete si přečíst knihu?Milovala jsem život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abby Fabiaschi. Číst Milovala jsem život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY