Dýka

Dýka - Jorge Fernández Díaz | Jesuslecitona.org

... má nepočítaně, ale nikoho s nimi neotravuje ... Dýka Hitlerjugend | Aukro ... . Problém nastane ve chvíli, kdy se rozhodne svou osamělost řešit návštěvou kamaráda ve zbrani. David "Středoškolák" Flannigan ho sice přivítá s… The Fairbairn-Sykes fighting knife is a double-edged fighting knife resembling a dagger or poignard with a foil grip developed by William Ewart Fairbairn and Eric Anthony Sykes in Shanghai based on concepts which the two men initiated before World War II while serving on the Shanghai Municipal Police in China.. The F-S fighting knife was made famous during ... Dýky | chladnezbrane.eu ... .. The F-S fighting knife was made famous during World War II when issued to ... Vojenský nůž - dýka Mikov Uton 392-NG-4 VZOR 75/MNS vz.95 s čepelí z nerezové oceli a střenkami z tvrzené pryže. Kód: 123778. 3 630 K ... Dýka. Dýky z bukové dřeva s potiskem. Dýka. There are 13 products. Sort by: Relevance ... Kupte si dýka Kizlyar (Кизляр) Ko-1, leather-wood, satin od společnosti Lamnia. Prvotřídní služby a doprava ZDARMA! Čepel 65X13, Tvrdost oceli HRC 56-58, Povrchová Dýka (nůž) SUB Commander mini boot knife (nůž do boty) UC2725 . Skladem Kód: 760729272507 . 550 Kč Detail. Dýka (nůž) Combat Commander United Cutlery UC2657 podpažní pouzdro . Vyprodáno Kód: 4045011083334 . 799 Kč Detail. Dýka finská FANG (nůž) Mikov 386-NH-4 s koženým pouzdrem ......

INFORMACE

AUTOR
Jorge Fernández Díaz
DIMENZE
5,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Dýka.pdf

POPIS

„Mám všelijaký jména, ale mezi svejma jsem známej jako Remil. ‚Ty jeden debile remile,‘ říkal mi každý ráno při cvičení seržant. Myslel to jako pochvalu. No a ten Remil už mi zůstal.“ Bývalý voják z války o Falklandy pracující pro argentinskou tajnou službu dostane za úkol sledovat španělskou právničku Nurii, která má v Buenos Aires domlouvat obchody s vínem. Jenže argentinské víno není tak čisté, jak se zdá, a vše se náhle zvrtne. Podaří se Remilovi zachránit Nurii, sebe i to, v co věří?Argentinská politika jako jedna velká detektivka… nekompromisní a plná korupce, narkopolitiky, vášní i násilí připravuje čtenáře o všechny iluze.

Chcete si přečíst knihu?Dýka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jorge Fernández Díaz. Číst Dýka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY