Potřebujeme porodní asistentky?

Potřebujeme porodní asistentky? - Michel Odent | Jesuslecitona.org

...nt. ... Je znám především jako porodník, který zavedl porodní bazénky a porodní pokoje podobné domácímu prostředí ... Potřebujeme porodní asistentky? by MAITREA - Flipsnack ... . Publikoval 12 knih v 21 jazycích a nedávno dokončil trilogii knih Láska jako věda, The Farmer and the Obstetrician a The Caesarian. ... Obsah knihy: Potřebujeme porodní asistentky? Jaká je budoucnost lidské schopnosti rodit? Jaká je budoucnost nedostatečně využívaných fyziologických funkcí? Měli bychom očekávat evoluci druhu Homo sapiens v souvislosti s tím, jakým způsobem přicházejí děti na svět? Mohou být rychle se vyvíjející vědecké disciplíny ... Potřebujeme porodní asistentky? 9. Eipos žijícího v horách na Nové Guineji. 4. Lidé kmene Eipos nebyli . zcela typi ... Potřebujeme porodní asistentky? Maitrea a.s. ... ... Potřebujeme porodní asistentky? 9. Eipos žijícího v horách na Nové Guineji. 4. Lidé kmene Eipos nebyli . zcela typickými zástupci etnické skupiny z doby před nástupem zemědělství, protože měli zahrady a prasata. Přesto si však zachovali charakteristické rysy doby paleolitu. Porod nebyl socializován a ve filmech, které ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. V této knize proslulý porodník Michel Odent bere otázku „Potřebujeme porodní asistentky?" jako jakýsi výchozí bod a prezentuje zde rozsáhlý pohled na budoucnost porodu z perspektivy vzájemně propojených vědních oborů. Dojde-li ke změně paradigmatu, jaký druh porodních asistentek bude zapotřebí? V této knize proslulý porodník Michel Odent bere otázku „Potřebujeme porodní asistentky?" jako jakýsi výchozí bod a prezentuje zde rozsáhlý pohled na budoucnost porodu z perspektivy vzájemně propojených vědních oborů. Dojde-li ke změně paradigmatu, jaký druh porodních asistentek bude zapotřebí? Potřebujeme porodní asistentky? 265,-203,-Skladem > 10 ks. Koupit. Potřebujeme porodní asistentky? Jaká je budoucnost lidské schopnosti rodit? Jaká je budoucnost nedostatečně využívaných fyziologických funkcí? Měli bychom očekávat evoluci druhu Homo sapiens v souvislosti s tím, jakým způsobem přicházejí děti na svět? V této knize proslulý porodník Michel Odent bere otázku „Potřebujeme porodní asistentky?" jako jakýsi výchozí bod a prezentuje zde rozsáhlý pohled na budoucnost porodu z perspektivy vzájemně propojených vědních oborů. Dojde-li ke změně paradigmatu, jaký druh porodních asistentek bude zapotřebí? V této knize proslulý porodník Michel Odent bere otázku „Potřebujeme porodní asistentky?" jako jakýsi výchozí bod a prezentuje zde rozsáhlý pohled na budoucnost porodu z perspektivy vzájemně... Potřebujeme porodní asistentky? 2017; Z...

INFORMACE

AUTOR
Michel Odent
DIMENZE
5,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Potřebujeme porodní asistentky?.pdf

POPIS

Jaká je budoucnost lidské schopnosti rodit? Jaká je budoucnost nedostatečně využívaných fyziologických funkcí? Měli bychom očekávat evoluci druhu Homo sapiens v souvislosti s tím, jakým způsobem přicházejí děti na svět? Mohou být rychle se vyvíjející vědecké disciplíny spouštěčem nového vývoje vědomí? V této knize proslulý porodník Michel Odent bere otázku „Potřebujeme porodní asistentky?“ jako jakýsi výchozí bod a prezentuje zde rozsáhlý pohled na budoucnost porodu z perspektivy vzájemně propojených vědních oborů. Dojde-li ke změně paradigmatu, jaký druh porodních asistentek bude zapotřebí? Jak dlouho ještě můžeme neutralizovat zákony přirozeného výběru? Položí si lidé životně důležité otázky dříve, než bude příliš pozdě? Bezprecedentní situace by měly být především inspirací ke kladení vhodných otázek.

Chcete si přečíst knihu?Potřebujeme porodní asistentky? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michel Odent. Číst Potřebujeme porodní asistentky? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY