Dobře mi tak

Dobře mi tak - Radka Třeštíková | Jesuslecitona.org

...kniha nenabídla to, co jsem jako žena čekala ... Dobře mi tak - Radka Třeštíková | Knihy Dobrovský ... . Dobře mi tak book. Read 24 reviews from the world's largest community for readers. Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuj... Dobře mi tak E-kniha, česky. Dobře mi tak. 11x. 0. Elektronická kniha Autor: Radka Třeštíkov ... Hledáte Dobře mi tak od Radka Třeštíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Její kniha "Dobře ... Dobře mi tak by Radka Třeštíková - Goodreads ... . 33 prodejen po celé ČR Její kniha "Dobře mi tak" je pro mě příběhem o stárnoucím muži, ke kterému si prostě nedokážu najít cestu. Znáte to. Někteří lidé jsou tak odlišní od vaší podstaty, že se můžete snažit sebevíce, cestu si k nim nikdy nenajdete. Upřímně, ani se o to nebudete snažit. Dobře mi tak - Ebook written by Radka Třeštíková. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Dobře mi tak. ...a vůbec! - Dobře mi tak (Jech/Jech) 26.2.2004 Vikadlo. This video is unavailable. Dobře mi tak. [Radka Třeštíková] Home. WorldCat Home About WorldCat Help. Search. Search for Library Items Search for Lists Search for Contacts Search for a Library. Create lists, bibliographies and reviews: or Search WorldCat. Find items in libraries near you. Advanced Search Find a Library ... Radka Třeštíková: Občas řeknu svému ta...

INFORMACE

AUTOR
Radka Třeštíková
DIMENZE
6,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobře mi tak.pdf

POPIS

Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádu Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat. Boris si postupně uvědomuje všechny svoje selhání a poněkud neohrabaně se pokouší napravit chyby. Hledá cestu zpět ke svému dospělému synovi, minulost se mu ale vrací jako bumerang. V té chvíli mu navíc zkříží cestu šestnáctiletá Erika.

Chcete si přečíst knihu?Dobře mi tak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Třeštíková. Číst Dobře mi tak Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY