Cestovatel časem – Vynálezy

Cestovatel časem – Vynálezy - Oldřich Růžička, | Jesuslecitona.org

...í dotazu Cestovatel časem prehistorie.Informace, hodnocení a komentáře k Cestovatel časem prehistorie Vám pomohou v rozhodování ... Cestovatel časem - Vynálezy - Silvie Sanža - Megaknihy.cz ... . Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Cestovatel časem prehistorie doručí dle Vašich požadavků. Cestovatel časem - Vynálezy . Silvie Sanža, Oldřich Růžička; B4U Publishing; Začneme v roce 3500 před naším letopočtem, abychom si řekli něco o klínovém písmu a vynálezu papíru, kola nebo počítadla. Začneme v roku 3500 pred naším letopočtom, aby sme si povedali niečo o klinovom písme a vynáleze papiera, kolesa alebo počíta ... Kniha: Cestovatel časem - Vynálezy - Silvie Sanža; Oldřich ... ... . Začneme v roku 3500 pred naším letopočtom, aby sme si povedali niečo o klinovom písme a vynáleze papiera, kolesa alebo počítadla. O vynálezoch, ktoré dnes vyzerajú samozrejmé, no v čase, keď vznikli, bolo potrebné vynaložiť oveľa väčšiu fantáziu na... Cestovatel časem - Vynálezy. Kdo napsal knihu Cestovatel časem - Vynálezy? Autorem je Oldřich Růžička, Sylvie Sanža. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Růžička,
DIMENZE
4,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestovatel časem – Vynálezy.pdf

POPIS

Vydej se s námi na cestu časem a nahlédni do světa vědecko-technických vynálezů. Začneme v roce 3500 před naším letopočtem, abychom si řekli něco o klínovém písmu a vynálezu papíru, kola nebo počítadla.Vynálezů, které dnes vypadají samozřejmě, ale v době, kdy vznikly, bylo k jejich objevu třeba větší fantazie, než k vývoji dnešních technických vymožeností. Skončíme u moderních technologií, tabletů a supermoderních letadel.Spolu s Albertem procestujeme časem všechna významná století, v nichž se něco důležitého vynalézalo a o každém vynálezů si řekneme to nejdůležitější.

Chcete si přečíst knihu?Cestovatel časem – Vynálezy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Růžička,. Číst Cestovatel časem – Vynálezy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY