Pohádky Hans Christian Andersen

Pohádky Hans Christian Andersen - Hans Christian Andersen | Jesuslecitona.org

...ísařův slavík, Císařovy nové šaty, Statečný cínový vojáček, Křesadlo a Malá ... Hans Christian Andersen - Děvčátko se sirkami - YouTube ... ... Hans Christian Andersen (2. 4. 1805, Odense - 4. 8. 1875, Kodaň) byl dánský spisovatel, který proslul především jako jeden z největších světových pohádkářů. Napsal více než 156 pohádek. Psal také verše, romány a divadelní hry. Hans Christian Andersen once said, "Life itself is the most wonderful fairy tale." And his life certainly was an extraordinary rags to riches story. In all Hans Christian A ... Hans Christian Andersen - Děvčátko se sirkami - YouTube ... ." And his life certainly was an extraordinary rags to riches story. In all Hans Christian Andersen wrote 156 fairy tales, of which forty are in this luxury, large format edition, to represent the cream of the crop. Jsem z lidí, kteří pohádky obecně nemohou vystát. Hans Christian Andersen je pro mě především laskavý, citlivý a ušlechtilý humanista, veliký člověk a autor kouzelné autobiografie, která patří a vždycky bude patřit k nejmilovanějším knihám v mém životě. Hans Christian Andersen: Pohádky a poviedky I(Snehová kráľovná) - stiahnite si zadarmo toto dielo do vášho počítača. Na tejto stránke nájdete aj ...

INFORMACE

AUTOR
Hans Christian Andersen
DIMENZE
5,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky Hans Christian Andersen.pdf

POPIS

Pohádky Hanse Christiana Andersena jsou milovány celými generacemi čtenářů. Kdo by neznal ješitného císaře, osamělé káčátko nebo Sněhovou královnu? Osm jeho nejznámějších pohádek bylo převyprávěno pro současného dětského čtenáře a každá z nich je opatřena překrásnými ilustracemi. Otevřete pokladnici pohádkových příběhů a nechte se vy i vaše děti okouzlit. Nesmí chybět ani krátký příběh o vypravěči, který je neméně kouzelný jako jeho pohádky. Obsahuje pohádky Malá mořská víla, Císařovy nové šaty, Ošklivé káčátko, Jedlička, Sněhová královna, Slavík, Princezna na hrášku a Cínový vojáček.

Chcete si přečíst knihu?Pohádky Hans Christian Andersen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Christian Andersen. Číst Pohádky Hans Christian Andersen Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY