Zlatý z nebe

Zlatý z nebe - Marie Benetková | Jesuslecitona.org

...ky , kromě Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku a Kladna otevřeno ... Zlaty z nebe benetkova marie levně | Blesk zboží ... . Zlatý z nebe Zlatý z nebe. Značka: Argo Výrobní číslo: 978-80-257-2216-9 EAN: 9788025722169 Náš kód: 272488 278 Kč. Ušetříte ... „Píšu si to jen tak pro sebe, a nevím, co s tím, asi nic," říká sedmdesátiletá autorka strhujícího románu z vlastního života. Prvotina Marie Benetkové je zároveň milostným příběhem i kronikou undergroundu. Ona je zběhlá pekařka a on zahradní architekt a muzikant. Olgu i Vilí ... Zlatý z nebe - Marie Benetková | Databáze knih ... . Ona je zběhlá pekařka a on zahradní architekt a muzikant. Olgu i Vilíka spojuje láska k přírodě a touha po svobodě, oba to jsou povahou solitéři, co ... Zlatý z nebe levně 5 Kč Silverline Hvězdicový šroubovací bit, zlatý - 10 kusů - T9 583250 5055058137067 Ocel S2 s titanovým povlakem. 1/4" šestihranná upínací stopka, 25 mm hvězdicové bity. Zlatý z nebe. ODBORNÉ KNIHY . KRÁSNÉ KNIHY (BELETRIE) Česká literatura Světová literatura Detektivky Duchovní, inspirativní četba Životopisy, rozhovory, vzpomínky Komiks ... Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy....

INFORMACE

AUTOR
Marie Benetková
DIMENZE
12,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý z nebe.pdf

POPIS

„Píšu si to jen tak pro sebe, a nevím, co s tím, asi nic,“ říká sedmdesátiletá autorka strhujícího románu z vlastního života. Prvotina Marie Benetkové je zároveň milostným příběhem i kronikou undergroundu. Ona je zběhlá pekařka a on zahradní architekt a muzikant. Olgu i Vilíka spojuje láska k přírodě a touha po svobodě, oba to jsou povahou solitéři, co největší štěstí zažívají v komuně nedaleko Prahy. Olga v té době jezdí do práce v zámeckém parku na koni, a Vilík tam diriguje partu intelektuálů, než ho přímo v práci zatkne Státní bezpečnost. Následuje monstrózní proces, výhrůžky a výslechy, po tragické ztrátě druhého dítěte se Olga s Vilíkem rozhodnou emigrovat. Úsporný styl románu umocňuje i řada různorodých tónů: je tu absurdní humor dobrovolně zvoleného blázince, hrůzná groteska estébáckých sledovaček („objekt opustil objekt“), melancholie emigrantských snů i erotické jiskření.

Chcete si přečíst knihu?Zlatý z nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Benetková. Číst Zlatý z nebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY