Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin

Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin - Jan Šula | Jesuslecitona.org

...ýročí vzniku si příští rok připomeneme ... Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin - Jan ... ... . Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Kapitoly z českých dějin; Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Kapitoly z českých dějin. ... která přeje v dobrém i méně dobrém naprosto jiným aktivitám a kdy všeobecné znalosti a povědomí o českých dějinách zvláště u generace mladší a nejmladší někdy dost výrazně ... Název: Co na Řípu ještě nevěděli - Kapitoly z českých dějin. Autor: Jan Šula. Ilustrátor: Radek Stesk. ... Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Kapitoly z českých dějin ... ... . Autor: Jan Šula. Ilustrátor: Radek Stesk. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Humor, satira; Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7405-419-8. EAN: 9788074054198. Objednací kód: NA307609 Dům knihy.cz > Knihy > Historie > České dějiny > Co na Řípu ještě nevěděli. ... Kapitoly z českých dějin. ŠULA Jan. Info: OFTIS, 2017 (1.) - váz., 384 str. Ilustr. R. Steska EAN: 9788074054198 ISBN: 978-80-7405-419-8. Hodnocení: 0 hodnocen í Co na ... Kapitoly z českých dějin Tentokrát vychází jakou souborné, upravené a rozšířené vydání čtyř dílů stejnojmenných knih, které vycházely v letech 2005-2008. Uvedená publikace mapuje české dějiny od samotného počátku (příchodu Slovanů na naše území) až do vzniku Československé republiky, jejíž sté výročí ... Co na Řípu ještě nevěděli (Jan Šula) Books Kapitoly z českých dějin aneb od Praotce Čecha po T. G. Masaryka a založení Československé republiky. Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Kapitoly z českých dějin. Jan Šula Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. Kniha: Co na Řípu ještě nevěděli (Jan Šula). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ... Co na Řípu ještě nevěděli Kapitoly z českých dějin . Jan Šula; Jan Šula . 0,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy História Novely, poviedky ... Co na Řípu ještě nevěděli - Kapitoly z českých dějin (2017, 1. vydání 2017) Přidat do mých knih . ... Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Od Václava III. k Ludvíku Jagellonskému (2006) ... Z palety českých výtvarných umělc ... Co na Řípu ještě nevěděli. Kdo napsal knihu Co na Řípu ještě nevěděli? Autorem je Jan Šula. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Hledáte Co na Řípu ještě nevěděli od Jan Šula,Radek Stesk? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ... NOVINKA Co na Řípu ještě nevěděli, aneb, Kapitoly z českých dějin. Jan Šula. E-kniha Všechny informace o produktu Kniha Co na Řípu ještě nevěděli, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Co na Řípu ještě nevěděli. Co na Řípu ještě nevěděli od 200 K...

INFORMACE

AUTOR
Jan Šula
DIMENZE
5,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin.pdf

POPIS

Tentokrát vychází jakou souborné, upravené a rozšířené vydání čtyř dílů stejnojmenných knih, které vycházely v letech 2005 – 2008. Uvedená publikace mapuje české dějiny od samotného počátku (příchodu Slovanů na naše území) až do vzniku Československé republiky, jejíž sté výročí vzniku si příští rok připomeneme.Autor v jednotlivých dílech čtivou, nenásilnou, populární formou představuje nejvýraznější osobnosti a dějinné události tohoto období naší historie. Spolu s vynikajícím zlínským kreslířem a ilustrátorem Radkem Steskou se snaží přiblížit je s určitým nadhledem i laskavým humorem. Každá z kapitol je tak doplněna originálními ilustracemi ve formě kresleného vtipu, které společně s odlehčeným textem dávají publikaci punc populárně-naučného díla. Kniha je určena čtenářům všech věkových kategorií bez rozdílu vzdělání. Neklade si jakékoli vědecké či odborné ambice, chce pouze nenuceným, odlehčeným způsobem přispět k popularizaci našich dějin. To je důležité zvláště v současné době, která přeje v dobrém i méně dobrémnaprosto jiným aktivitám a kdy všeobecné znalosti a povědomí o českých dějinách zvláště u generace mladší a nejmladší někdy dost výrazně pokulhávají.

Chcete si přečíst knihu?Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šula. Číst Co na Řípu ještě nevěděli: Kapitoly z českých dějin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY