Gramatické rozbory češtiny: Výklad a cvičení s řešeními

Gramatické rozbory češtiny: Výklad a cvičení s řešeními - Robert Adam, | Jesuslecitona.org

...m bakalářského stupně studia bohemistiky; navazuje na souběžně vydávané Gramatické rozbory češtiny ... Knihkupectví Karolinum ... . Jejím obsahem je víceméně Robert Adam has 65 books on Goodreads with 205 ratings. Robert Adam's most popular book is Intaglio: Acrylic-Resist Etching, Collagraphy, Engraving, Dryp... Gramatické rozbory češtiny (výklad a cvičení s řešeními) Vložil: admin Lis - 23 - 2017 0 Komentářů Studijní příručka z nakladatelství Karolinum je určená primárně studentům prvního ročníku bakalářského studia bohemistiky. Gramatické rozbory češtiny - Výklad a cvičení s řešeními - Adam Robert, kol. - Studijní příručk ... Gramatické rozbory češtiny -- Výklad a cvičení s řešeními ... . Gramatické rozbory češtiny - Výklad a cvičení s řešeními - Adam Robert, kol. - Studijní příručka určená primárně studentům prvního ročníku bakalářského studia bohemistiky obsahuje výklady z morfematiky, slovotvorby, morfologie a syntaxe českého jazyk Adam, R. Příručka k morfologii češtiny (výklad a cvičení s řešeními). Praha: Karolinum, 2017. ... Adam, R. et al. Gramatické rozbory češtiny (výklad a cvičení s řešeními). Praha: Karolinum, 2017. ISBN 978-80-246-3750-1. Adam, R. et al. Úvodní jazykový seminář: výklad a cvičen ... Gramatické rozbory češtiny - Výklad a cvičení s řešeními - Robert Adam . Studijní příručka určená primárně studentům prvního ročníku bakalářského studia bohemistiky obsahuje výklady z morfematiky, slovotvorby, morfologie a syntaxe českého jazyka, doprovázené řadou příkladů, a ke každé z těchto disciplín několik cvičení včetně klíče....

INFORMACE

AUTOR
Robert Adam,
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Gramatické rozbory češtiny: Výklad a cvičení s řešeními.pdf

POPIS

Studijní příručka určená primárně studentům prvního ročníku bakalářského studia bohemistiky obsahuje výklady z morfematiky, slovotvorby, morfologie a syntaxe českého jazyka, doprovázené řadou příkladů, a ke každé z těchto disciplín několik cvičení včetně klíče. Cílem výkladů je, aby uživatelé příručky po jejich prostudování zdokonalili svou dovednost jazykového rozboru. Publikace dále přináší řadu pravopisných cvičení (v podobě korektur textů s chybami) a úkolů z oblasti normativního tvarosloví spisovné češtiny (rozdělených podle jednotlivých ohebných slovních druhů), včetně řešení. Pravopis a normativní mluvnice zde však vykládány nejsou – pro poučení o nich odkazujeme na Internetovou jazykovou příručku (http://prirucka.ujc.cas.cz). V závěru obsahuje publikace též slovník základní jazykovědné terminologie, a to v dvojím řazení: abecedním a věcném (uspořádaném podle jednotlivých jazykovědných disciplín a jejich tematických oblastí).

Chcete si přečíst knihu?Gramatické rozbory češtiny: Výklad a cvičení s řešeními ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Adam,. Číst Gramatické rozbory češtiny: Výklad a cvičení s řešeními Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY