Chorvatsko - Lonely Planet

Chorvatsko - Lonely Planet - Jeanne Oliver | Jesuslecitona.org

...nice usídlené v izolovaných zátokách a zlaté pláže svírající tyrkysovou mořskou hladinu ... Lonely Planet - je čas vyrazit na cestu ... . Mnoho českých cestovatelů pořád na Albánii při svých letních plánech zapomíná, za plážovými zážitky míří spíše do Chorvatska, Itálie, Francie, Turecka nebo Řecka. Chorvatsko je tím místem, kde se sny mění ve skutečnost. S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! - Úžasné zážitky - inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst Podľa Lonely Planet a cestovateľského portálu TripAdvisor bolo Chorvátsko vybrané ako jedna z TOP európskych destinácií, ponúkajúca všetko - od úchvatných prírodných scenérií, cez atraktívne turistické rezorty, až po malebné historické mestá a autentické dedinky. Lonely Planet uznal, že vnútrozemský Záhreb mnoho turistov aj cestovných bedekrov doposiaľ ... Lonely Planet - je čas vyrazit na cestu ... . Lonely Planet uznal, že vnútrozemský Záhreb mnoho turistov aj cestovných bedekrov doposiaľ prehliadalo a svoj záujem smerovalo len na pobrežie Jadranu, píše Theculturetrip­.com. Táto prekvitajúca metropola je kozmopolitná aj pikantná zároveň. Jej námestia z dôb Rakúsko-Uhorska sú preplnené relaxujúcicmi kávičkármi. Chorvatsko (Croatia) průvodce 9th 2017 Lonely Planet. If your Mediterranean fantasies feature balmy days by sapphire waters in the shade of ancient walled towns, Croatia is the place to turn them into reality. Chorvatsko - Lonely Planet - Stává se vám, že vaše fantazie bloudí po azurově modrém moři, zahlédne pevninu a letí dál za hradby starodávných měst? Chorvatsko je tím místem, kde se sny mění ve skutečnost. S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Pla Chorvatsko z paluby jachty. U nás v Lonely Planet cestujeme většinou velmi jednoduše. Vezmeme si batoh na záda, průvodce a foťák do ruky a těšíme se na nové zážitky. Většinou nás tedy nepotkáte v luxusních resortech a ubytováních. Jenže nechat se na dovolené rozmazlovat nemusí být vůbec špatné....

INFORMACE

AUTOR
Jeanne Oliver
DIMENZE
11,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Chorvatsko - Lonely Planet.pdf

POPIS

Chorvatsko je naším nejoblíbenějším letním cílem a my vám v tomto průvodci rádi povíme proč. Stejnou otázku jsme totiž položili všem milovníkům Chorvatska, kteří nám během jeho sestavování zkřížili cestu. Zjistili jsme, že se během svého pobytu koupali v průzračných vodách Jaderského moře, pochutnávali si na čerstvě nalovených darech moře ve stylových restauracích, trávili poklidné týdny v malebných vesničkách na pobřeží Istrie a prožili nejednu nezapomenutelnou noc v Záhřebu, Splitu či Rijece. Česká edice originálního průvodce po Chorvatsku s desetiletou tradicí, obsahuje 60 podrobných map. Zahrajte si na honěnou s duchy - nebo se svým stínem - v podzemních sálech Diokleciánova paláce ve Splitu. Žasněte nad slony dusajícími mezi subtropickou vegetací na Brijunských ostrovech, kam s oblibou jezdíval maršál Tito. Vyčmuchejte si v istrijských kopcích své vlastní lanýže a připravte si je po místním způsobu s vajíčkem nebo s těstovinami. Odhoďte ostych i vše ostatní a cachtejte se spolu s chorvatskými nudisty u břehů souostroví Pakleni. Zjistěte, zda ti krásní skvrnití dalmatinci skutečně pocházejí z Dalmácie.

Chcete si přečíst knihu?Chorvatsko - Lonely Planet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeanne Oliver. Číst Chorvatsko - Lonely Planet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY