Knihy a dějiny 23/1-2 2016

Knihy a dějiny 23/1-2 2016 - - | Jesuslecitona.org

...nejen sítí knihkupectví s regály plnými knih, ale také místem, kde si na chvíli odpočinete od každodenního shonu a můžete si vychutnat výtečnou kávu či pár stran dobré knihy! Luxor vznikl již v roce 2001, v současné době knížky nabízíme v 36 knihkupectvích ve 20 městech po celé republice ... Knihy - KOČKINO a knihovna ... . Last updated on Dec 13, 2016 Kreslený animovaný seriál, který vychází obsahově i výtvarně ze stejnojmenné úspěšné knihy Lucie Seifertové. Pohled na historii je úsměvný a mírně ... Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Vyhledávejte knihy v úplném znění v nejucelenějším indexu na světě. Vydavatelé O službě Ochrana soukromí Smluvní podmínky Nápověda O službě Ochrana soukromí Smluvní podmí ... PDF knihy zdarma ke stažení ... . Pohled na historii je úsměvný a mírně ... Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Vyhledávejte knihy v úplném znění v nejucelenějším indexu na světě. Vydavatelé O službě Ochrana soukromí Smluvní podmínky Nápověda O službě Ochrana soukromí Smluvní podmínky Nápověda Místní kniho...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Knihy a dějiny 23/1-2 2016.pdf

POPIS

V aktuálním čísle Knih a dějin naleznete především pramenné studie věnované českým a moravským tiskařům. Jana Tvrzníková se zabývá ilustračním materiálem z produkce pražského tiskaře 16. století Michaela Peterleho, Miroslav Myšák analyzoval a edičně zpřístupnil příjmový deník olomoucké tiskařky Anny Alžběty Ettelové z poloviny 17. století. Další dva příspěvky jsou věnovány frontispisům, které byly do tisků umisťovány s propagačně-marketingovým cílem přimět čtenáře ke koupi (Hana Beránková, Typologie barokních frontispisů v bohemikálních tiscích a Klára Andresová, Frontispisy a ryté titulní listy vojenských příruček). Shrnující charakter má příspěvek z pera Veroniky Sladké věnovaný především středověkým dějinám knihovny augustiniánského kláštera u sv. Tomáše v Praze, jehož pokračování přineseme v následujícím čísle. Tradiční součástí časopisu jsou také aktuální zprávy o projektech, recenze novinek z domácí i zahraniční knihovědné literatury, zprávy o knihovědných konferencích a výběr nejnovějších studií z časopisů, ročenek a sborníků vydaných v roce 2016.

Chcete si přečíst knihu?Knihy a dějiny 23/1-2 2016 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Knihy a dějiny 23/1-2 2016 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY