V síle je krása

V síle je krása - Lindsey Vonn | Jesuslecitona.org

... Lindsey, nejlepší lyžařky na světě, vhodné pro všechny ženy ... Kniha V síle je krása - Lindsey Vonn | knizniklub.cz ... . Je doplněna zkušenými radami, jak jíst a posilovat, a pomůže všem čtenářkám zvýšit sebevědomí a zlepšit vzhled. Každá žena si může vybrat z Lindseyina životního stylu to, co pro ni bude ... Název: V síle je krása. Originální název: Strong Is the New Beautiful: Embrace Your Natural Beauty, Eat Clean, and Harness Your Power. Autor: Lindsey Vonn. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, náp ... V síle je krása - Lindsey Vonn, 2017, pevná vazba, český ... ... . Autor: Lindsey Vonn. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Zdravá výživa; Populárně naučná › Zdravý způsob života; Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-7390 ... „Krása je v očích toho, kdo se dívá." — Oscar Wilde dramatik, prozaik a básník 1854 - 1900 „Mnozí lidé jsou tak uvězněni ve své mysli, že pro ně krása přírody vůbec neexistuje." V síle je krása . Lindsey Vonn; Lindsey Vonn . 3,7 . Sledovať autora . Všetky knihy autora . Omega, 2017. Vydavateľstvo Omega, 2017. Objevte svou přirozenou krásu, jezte zdravě a využijte svou sílu. Lekce síly, fitness, výživného jídla a zdravého životního stylu od krásné mistryně světa a olympijské vítězky ve ... Kniha V síle je krása nám představuje cvičení a myšlení Lindsey, nejlepší lyžařky na světě, vhodné pro všechny ženy. Je doplněna zkušenými radami, jak jíst a posilovat, a pomůže všem čtenářkám zvýšit sebevědomí a zlepšit vzhled. Kniha V síle je krása nám představuje cvičení a myšlení Lindsey, nejlepší lyžařky na světě, vhodné pro všechny ženy. Je doplněna zkušenými radami, jak jíst a posilovat, a pomůže všem čtenářkám zvýšit sebevědomí a zlepšit vzhled. Každ...

INFORMACE

AUTOR
Lindsey Vonn
DIMENZE
3,71 MB
NÁZEV SOUBORU
V síle je krása.pdf

POPIS

Objevte svou přirozenou krásu, jezte zdravě a využijte svou sílu Lekce síly, fitness, výživného jídla a zdravého životního stylu od krásné mistryně světa a olympijské vítězky ve sjezdovém lyžování Lindsey Vonn. Lindsey pochází z malého města v Minnesotě a vše, čeho dosáhla, si vybojovala tvrdou prací. V této knize vám odhalí cvičení, jídelníček i svou celoživotní filozofii, která jí pomohla stát se jednou z nejlepších lyžařek všech dob. Seznámí vás s jejím fitness programem, který vás nakopne na vyšší rychlostní stupeň. Poradí, co jíst, jak formovat tvary vašeho těla a v neposlední řadě také jak posílit vaše sebevědomí a mentální odolnost. Po vážném zranění, které vyžadovalo dlouhodobou léčbu, nedala na rutinní rady a přemýšlela o nových možnostech. Výsledkem je její originální cvičební a dietní režim, který nyní můžete vyzkoušet i vy. Kniha obsahuje desítky fotografií pro snadnější pochopení jejích cviků.

Chcete si přečíst knihu?V síle je krása ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lindsey Vonn. Číst V síle je krása Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY