První na zabití

První na zabití - Andrew Peterson | Jesuslecitona.org

...ívá v soukromém sektoru - až do noci, kdy ho bývalý ředitel FBI Frank Ortega požádá o službu ... První na zabití - Andrew Peterson | Elektronická kniha na ... ... . Všechny informace o produktu Kniha První na zabití - Andrew Peterson, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze První na zabití - Andrew Peterson. Dôraz sa kladie na akciu, páchatelia sú známi a agenti sa ich snažia dostať. Musia sa však prestrieľať cez množstvo osôb a prežiť plno výbuchov a naháňačiek, kým budú mať konečne pokoj. Názov První na zabití tak vyznieva trochu paradoxne, keďže je všetkým vopred jasné, že hlavn ... Jak začínal Castle na zabití? Už při první epizodě se ... ... . Názov První na zabití tak vyznieva trochu paradoxne, keďže je všetkým vopred jasné, že hlavné postavy každého prežijú. Cílené zabití vládce v Pchjongjangu by mělo malou šanci na úspěch, protože represivnímu státu chybí inteligence z místních zdrojů. Již rozšířený dohled nad občany by se nyní mohl zintenzivnit. „Útok dronů na tak důležitého íránského zástupce by mohl zvýšit paranoiu severokorejského vedení," řekl Leif-Eric ... Autor komedie Chlap na zabití je slavný francouzský dramatik, herec, režisér, scénárista a producent Francis Veber. K jeho nejznámějším scénáristickým počinům patří např. Muž z Acapulka , Blbec k večeři , Otec a otec , Kopyto , Klec bláznů , Velký blondýn s černou botou a mnoho dalších....

INFORMACE

AUTOR
Andrew Peterson
DIMENZE
6,75 MB
NÁZEV SOUBORU
První na zabití.pdf

POPIS

Je tomu deset let, co po nezdařené operaci v Nikaragui skončila pro specialistu zvláštních operací Nathana McBridea kariéra u CIA. Svých schopností a zkušeností nyní využívá v soukromém sektoru – až do noci, kdy ho bývalý ředitel FBI Frank Ortega požádá o službu. Federální agent pracující v utajení totiž zmizel – spolu s tunou Semtexu – a Ortega je potřebuje nalézt. Pro něj je tato operace osobní – pohřešovaný agent je jeho vnuk. A Nathan McBride je podle něj jediný muž, který ho může zachránit.

Chcete si přečíst knihu?První na zabití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Peterson. Číst První na zabití Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY