Schůzky s Ježíšem: Neočekávané odpovědi na největší otázky života

Schůzky s Ježíšem: Neočekávané odpovědi na největší otázky života - Timothy Keller | Jesuslecitona.org

...ednání o mužích a ženách, s nimiž se Ježíš během svého života setkal, zjistíme, že Ježíšovy ... Schůzky s Ježíšem - Timothy Keller | Knihkupectví SAMUEL ... ... Bez ohledu na to, co očekáváme, v co doufáme a o čem sníme - Ježíšovou zásluhou objevíme něco mnohem většího. Zboží ze stejné kategorie - Schůzky s Ježíšem - Neočekávané odpovědi na největší otázky života Název: Schůzky s Ježíšem - Neočekávané odpovědi na největší otázky života. Autor: Timothy Keller. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Esoterika, duchovní nauky; I ... Schůzky s Ježíšem - Timothy Keller | Knihkupectví SAMUEL ... . Autor: Timothy Keller. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Esoterika, duchovní nauky; ISBN: 978-80-7553-312-8. EAN: 9788075533128. Objednací kód: NA303422 Objednávejte knihu Schůzky s Ježíšem - Neočekávané odpovědi na největší otázky života v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Schůzky s Ježíšem | Neočekávané odpovědi na největší otázky životaLidé si myslí, že o křesťanství už vědí všechno. Možná právě to je dnes jednou z největších překážek přijetí křesťanské víry. Vědí ale ve skutečnosti, čemu křesťané věří? Když si přečteme pojednání o mužích a ženách, s nimiž se Ježíš během svého života setkal ... Schůzky s Ježíšem Keller Timothy Neočekáv...

INFORMACE

AUTOR
Timothy Keller
DIMENZE
4,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Schůzky s Ježíšem: Neočekávané odpovědi na největší otázky života.pdf

POPIS

Lidé si myslí, že o křesťanství už vědí všechno. Možná právě to je dnes jednou z největších překážek přijetí křesťanské víry. Vědí ale ve skutečnosti, čemu křesťané věří? Když si přečteme pojednání o mužích a ženách, s nimiž se Ježíš během svého života setkal, zjistíme, že Ježíšovy rozhovory se netýkaly osobních hříchů či konkrétních náboženských názorů a praktik. Nepředstavovaly ani soubor diskusních témat, ani jakousi politickou platformu. Rozhovory Ježíše zachycují v okamžicích, kdy se setkal s lidmi hledajícími odpovědi na velké nevyslovené otázky. Kdo jsme? Proč tu jsme? Proč být dobrým člověkem? Proč vůbec druhé lidi milovat? Co se ve světě pokazilo? A může ještě něco svět napravit? Zatímco většina lidí toužících po duchovní zkušenosti začíná své hledání s obavami ze zklamání, Ježíš nám sděluje, že nabízí nekonečně víc. Vždycky překoná naše očekávání. Zbavme se předsudků a připravme se na změnu svých priorit a koncepčních schémat. Bez ohledu na to, co očekáváme, v co doufáme a o čem sníme – Ježíšovou zásluhou objevíme něco mnohem většího.

Chcete si přečíst knihu?Schůzky s Ježíšem: Neočekávané odpovědi na největší otázky života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Timothy Keller. Číst Schůzky s Ježíšem: Neočekávané odpovědi na největší otázky života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY