Osud s pečetí rezavých vlasů: Tajemství zámku v Ivanovicích na Hané

Osud s pečetí rezavých vlasů: Tajemství zámku v Ivanovicích na Hané - Jaroslava Říhová | Jesuslecitona.org

... do povědomí veřejnosti dnes již zapomenutou, avšak zajímavou postavu barona Jana Václava Přepyského, který b ... Osud s pečetí rezavých vlasů FONTÁNA ESOTERA, s.r.o. ... ... 145 Kč. Více informací. Osud s pečetí rezavých vlasů - Jaroslava Říhová . Na příběhu hrdiny barona Jana ... Osud s pečetí rezavých vlasů: Tajemství zámku v Ivanovicích na Hané. Jaroslava Říhová ... Osud s pečetí rezavých vlasů Autor: Říhová, Jaroslava Nakladatel: Fontána EAN: 9788073363970 ISBN: 978-80-7336-397- Popis: 1× kniha, vázaná, 185 stran, česky Rozměry: Osud s pečetí rezavých vlasů. Tajemství zámku v Ivanovicích na Hané Jihomoravská autorka se tímto románem pokouší uvést do povědomí ve ... Osud s pečetí rezavých vlasů FONTÁNA ESOTERA, s.r.o. ... . Tajemství zámku v Ivanovicích na Hané Jihomoravská autorka se tímto románem pokouší uvést do povědomí veřejnosti dnes již zapomenutou, avšak zajímavou postavu barona Jana Václava Přepyského, který by... Osud s pečetí rezavých vlasů . Tajemství zámku v Ivanovicích na Hané Jihomoravská autorka se tímto románem pokouší uvést do povědomí veřejnosti dnes již zapomenutou, avšak zajímavou postavu barona Jana Václava Přepyského, který byl od roku 1725 držitelem ivanovického panstv...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Říhová
DIMENZE
10,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Osud s pečetí rezavých vlasů: Tajemství zámku v Ivanovicích na Hané.pdf

POPIS

Záměrem autorky je uvést do povědomí veřejnosti dnes již zapomenutou, avšak zajímavou postavu barona Jana Václava Přepyského, který byl od roku 1725 držitelem ivanovického panství. Tento na svou dobu velice vzdělaný šlechtic, absolvent olomoucké jezuitské koleje, scestoval zejména Itálii a seznámil se tam s mnoha uměleckými díly. Svou dobou zůstal až do svého tragického konce nepochopen, Ivanovicím však zanechal řadu pozoruhodností. Jednou z nich je i romantický příběh citlivého šlechtice a Charloty z Moravce, jenž je vystavěn na historických pramenech a nepostrádá tajemné zápletky, jež nabízejí osobité pohledy do psychologie postav žijících před více jak dvěma stoletími. Druhou část knihy tvoří historická rešerše, která informuje čtenáře o skutečných událostech a předkládá nově dohledané dokumenty i fotografický materiál.

Chcete si přečíst knihu?Osud s pečetí rezavých vlasů: Tajemství zámku v Ivanovicích na Hané ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Říhová. Číst Osud s pečetí rezavých vlasů: Tajemství zámku v Ivanovicích na Hané Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY