Hormonální jóga

Hormonální jóga - Monika Schostak | Jesuslecitona.org

...ORMONÁLNÍ JÓGA. víkendový seminář pro ženy ... Hormonální jógová terapie - cvičení pro každou ženu - YouTube ... . Santhosa yoga studio Porubská 673/74, Ostrava Hormonální jóga pomáhá s otěhotněním i během menopauzy. Přispívá k harmonizaci hormonálního systému ženy, je vhodná při potížích s vypadáváním vlasů, při silném akné nebo při nepravidelné menstruací. Hormonální jógová terapie (HJT) dle brazilské psycholožky Dinah Rodrigues se ve světě provozuje již dlouho. Hormonální jóga Elizabeth Székely, Uherské ... Hormonální jógová terapie - cvičení pro každou ženu - YouTube ... . Hormonální jóga Elizabeth Székely, Uherské Hradiště. 396 likes. Hormonální jóga dle Dinah Rodrigues : jedná se o pevně danou sestavu cviků, které pomáhají vyrovnat hladinu hormonů v těle. Klidnější jóga pro všechny, zklidní, protáhne, uzdraví. Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodrigues Pomáhá ženám trpícím hormonální nerovnováhou a zároveň preventivně všem ženám nad 35 let bez ohledu na to, zda mají potíže. HORMONÁLNÍ JÓGA BRNO. ... Hormonální jógovou terapii vytvořila na základě mnoha let vlastního studia, praktikování a vyučování hathajógy. Cílem této terapie, jež vychází z fyziologie a jógových technik, je pomoci ženám, které trpí důsledky snížené hladiny hormonů. Hormonální jóga Petry Zbořilové - ABSOLVENTKY. Tato skupina je pouze pro absolventky HJT Petry Zbořilové. Slouží pro rychlou komunikaci, motivaci, sdělování rad a zkušeností nejen ohledně Hormonální jógy. Kontakt. Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona, zapsaná v Živnostenském rejstříku. Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues je celosvětově známá a uznávaná metoda pro přirozené navrácení hormonální rovnováhy. Adéla Bavlšíková je jednou z prvních certifikovaných lektorek této metody v České republice a zakladatelka Centra hormonální jógy. Hormonální jógová terapie nepůsobí tedy pouze na fyzické tělo, ale pomáhá rozproudit a následně zharmonizovat energii v něm, zklidňuje mysl a zbavuje stresu. Ráda bych zdůraznila, že hormonální jóga je dynamická. Hormonální jóga, jejíž autorkou je Dinah Rodrigues, obsahuje 3 sestavy: pro ženy, pro muže a pro diabetiky. Sestava pro ženy je zaměřena především na problémy spojené s hormonální nerovnováhou. Může vám pomoci se sníženým...

INFORMACE

AUTOR
Monika Schostak
DIMENZE
9,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Hormonální jóga.pdf

POPIS

Hormonální přeladění v období přechodu může být u ženy doprovázeno nejen tělesnými změnami, ale může ji zavést doslova na horskou dráhu pocitů. Cvičení obsažená v této knize vám mohou pomoci zvládnout všechny malé i velké nejistoty tohoto nového životního období. Tato praktická příručka je určena především ženám, které už jsou obeznámeny s hormonální jógovou terapií a které by ji rády praktikovaly doma. Díky své rozsáhlé obrazové části a přehledné osnově se však může stát i samostatnou příručkou poskytující základní principy a umožňující praktickou aplikaci hormonální jógy. V knize najdete jednotlivá cvičení v přehledném uspořádání, jež bylo odzkoušeno léty praxe. Jednoduchá cvičení z antistresového programu vám opět dopomohou ke klidu. Každá žena je jiná. Z toho důvodu ukazuje Monika Schostak alternativy a varianty u každého jednotlivého cvičení a tím vám umožňuje sestavit si svůj vlastní individuální plán cvičení. Nechte si také ukázat v novém období svého života přírodní cestu k vnitřní rovnováze. Objevte nový cit pro své tělo, vnímejte novou energii!

Chcete si přečíst knihu?Hormonální jóga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Schostak. Číst Hormonální jóga Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY