Detoxikace střeva: Očista střeva je cesta ke zdraví

Detoxikace střeva: Očista střeva je cesta ke zdraví - Josiane Mignot | Jesuslecitona.org

...ích potíží, zbavuje střeva usazenin a podporuje vylučování škodlivin ven z těla ... Detoxikace organismu jako prevence všech nemocíPřírodní ... ... . Souvislosti: střeva a další orgány V čistém tlustém střevě je teplota o jeden až tři stupně vyšší než v jiných částech těla. Očista tlustého střeva - proč a jak ji provádět. O tom, proč je důležitá očista tlustého střeva jsem psala v článku Tlusté střevo ovlivňuje to, jak se cítíte i jak vypadáte. ... Celý článek Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám nají ... detoxikace Archivy - Přírodní cesta ke zdraví ... . ... Celý článek Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout ... Detoxikace střeva - Očista střeva je cesta ke zdraví; Detoxikace střeva - Očista střeva je cesta ke zdraví. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0132814: Nakladatel: FONTÁNA ESOTERA, s.r.o. Cena s DPH : Je to nejlepší způsob, jak regenerovat střeva, kdy se neroztahuje stěna tračníku. Blahodárné účinky šankaprakšalány. Prvořadý účinek se týká vylučování, kdy dojde k úplnému odstranění usazenin, které pokrývají sliznici tlustého střeva. Je ohromující, do jaké míry může být střevo zaneseno. Co je očista střeva, kdy je potřebná a na co si třeba dát během kúry na očistu střeva pozor? Při dnešním nezdravém, zrychleném životním stylu je čas od času potřebná očista trávicího traktu. Budete mít více energie a dokonce pomůže i při hubnutí. Očista tlustého střeva - proč a jak ji provádět. O tom, proč je důležitá očista tlustého střeva jsem psala v článku Tlusté střevo ovlivňuje to, jak se cítíte i jak vypadáte. ... Celý článek Detoxikace a očista organismu. ... Navíc, tělo očišťuje, obzvlášť žaludek a střeva, a pomáhá při... zítra u vás 399 Kč Detail Zjistit více. Dědek Kořenář ... Josefa Joná...

INFORMACE

AUTOR
Josiane Mignot
DIMENZE
4,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Detoxikace střeva: Očista střeva je cesta ke zdraví.pdf

POPIS

Ano, všichni jsme tvůrci svého vlastního zdraví a úspěšnost léčby z velké části záleží na nás. Tak zní hlavní poselství léčebné metody doktorky Kousminové, která se zasloužila o odkrytí skutečného významu často přehlížených jevů, k nimž dochází v tlustém střevě. Detoxikace střeva má zásadní vliv na rovnováhu organismu, neboť zbavuje tlusté střevo toxinů a jiných jedovatých látek, které se v něm po dlouhá léta hromadí následkem špatné stravy a životosprávy. Účinky střevní sprchy jsou však mnohem dalekosáhlejší: voda neregeneruje pouze tělo, pročišťuje také duši a osvobozuje mysl. Detoxikace těla vám dodá vitalitu a pocit pohody, uleví vám od zácpy, zažívacích potíží, bolesti hlavy, kožních problémů, ušních, nosních a krčních zánětů a rovněž bude vaším pomocníkem v době půstu a detoxikační kůry, stejně jako v boji proti vážným chorobám. Důkazem budiž četná svědectví, zaznamenaná v průběhu terapie, v nichž se s vámi podělí o své pocity lidé, kteří se nebáli tuto léčebnou metodu vyzkoušet.

Chcete si přečíst knihu?Detoxikace střeva: Očista střeva je cesta ke zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josiane Mignot. Číst Detoxikace střeva: Očista střeva je cesta ke zdraví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY