Krkonošští rodáci vzpomínají: Dramatické příběhy z válečných a poválečných let

Krkonošští rodáci vzpomínají: Dramatické příběhy z válečných a poválečných let - Libor Dušek | Jesuslecitona.org

...válečných a poválečných let - Libor Dušek ... Krkonošští rodáci vzpomínají 2: Dramatické příběhy z ... ... . Krásná, a zároveň drsná horská krajina Krkonoš a Podkrkonoší byla do roku 1945 etnicky smíšenou pohraniční oblastí. Lidé zde narození ve 20. a 30. let + Krkonošští rodáci vzpomínají 3 - dramatické příběhy z válečných i poválečných let - Libor Dušek - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a da ... Kniha Krkonošští rodáci vzpomínají - Dramatické příběhy z ... ... .com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Třetí pokračování příběhů rodáků z Krkonoš či blízkého Podkrkonoší nabízí pestrou mozaiku životních osudů a zkušeností pozoruhodných vypravěčů. ... Krkonošští rodáci vzpomínají 3 - Dramatické příběhy z válečných i poválečných le. Krkonošští rodáci vzpomínají - Dramatické příběhy z válečných a poválečných let. Cena s DPH 289,00 Cena bez DPH ... Kniha Příběhy z českých dějin je... Krkonošští rodáci vzpomínají 3. Kdo napsal knihu Krkonošští rodáci vzpomínají 3? Autorem je Libor Dušek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Dramatické příběhy z válečných i poválečných let. ... rovnováhu rozrušily nejprve smělé ambice Konrada Henleina a Adolfa Hitlera v 2. polovině 30. let a 1 ......

INFORMACE

AUTOR
Libor Dušek
DIMENZE
10,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Krkonošští rodáci vzpomínají: Dramatické příběhy z válečných a poválečných let.pdf

POPIS

Krásná, a zároveň drsná horská krajina Krkonoš a Podkrkonoší byla do roku 1945 etnicky smíšenou pohraniční oblastí. Lidé zde narození ve 20. a 30. letech prožili na vlastní kůži „velké“ dějinné zvraty, ale často ještě větší změny v rámci rodinného kruhu. Kniha nabízí osobní prožitky jedenácti pamětníků, krkonošských rodáků, zahrnující i další příběhy desítek rodinných příslušníků a přátel. Ve vzpomínkách se zrcadlí samorostlý naturel českých i německých horalů a především jejich osudy v období první republiky, ve 2. světové válce a v prvních letech po osvobození.

Chcete si přečíst knihu?Krkonošští rodáci vzpomínají: Dramatické příběhy z válečných a poválečných let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Dušek. Číst Krkonošští rodáci vzpomínají: Dramatické příběhy z válečných a poválečných let Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY