Antonín Dvořák: Reflexe osobnosti a díla

Antonín Dvořák: Reflexe osobnosti a díla - Milan Kuna | Jesuslecitona.org

...ovi žáci a samozřejmě také přátelé ... aktuálně | antonin-dvorak.cz - Antonín Dvořák ... ... Na trh přichází nová dvořákovská publikace. Právě v těchto dnech vydává nakladatelství Academia rozsáhlou monografii renomovaného muzikologa Milana Kuny, předního znalce života a díla Antonína Dvořáka, s názvem Antonín Dvořák: Reflexe osobnosti a díla, Lexikon osob.Publikace encyklopedického typu přináší na více než 650 stranách obsáhlá slovníková hesla ... Antonín Dvořák: Reflexe osobnosti a ... zajímavosti | antonin-dvorak.cz - Antonín Dvořák ... ... Antonín Dvořák: Reflexe osobnosti a díla. Milan Kuna ... Mezi mnoha lidmi, s nimiž se Antonín Dvořák v životě setkával, byli čeští i zahraniční skladatelé, dirigenti, instrumentalisté a operní pěvci, hudební kritici a pedagogové, libretisté, nakladatelé, dramaturgové orchestrů organizátoři festivalů, dále ... Academia Antonín porovnaj ceny v 8 obchodoch od 16.87 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp ACADEMIA ANTONÍN DVOŘÁK - REFLEXE OSOBNOSTI A DÍLA. LEXIKON OSOB MILAN KUNA najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Antonín Dvořák: Reflexe osobnosti a díla Lexikon osob Mezi mnoha lidmi, s nimiž se Antonín Dvořák v životě setkával, byli čeští i zahraniční skladatelé, dirigenti, instrumentalisté a operní pěvci, hudební kritici a pedagogové, libretisté, nakladatelé, dramaturgové orchestrů i organizátoři festivalů, dále ... Antonín dvořák - reflexe osobnosti a díla. lexikon osob - Milan Kuna - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Milan Kuna, Antonín Dvořák - Reflexe osobnosti a díla. Lexikon osob, Academia, 2017; Ladislav Kudrna, Reflexe undergroundu, Ústav pro studium totalitních režimů, 2017; Alena Křížková, Marta Vohlídalová, Hana Maříková, Živitelé a živitelky - Reflexe (a) praxe, Sociologické nakladatelství (SLON), 2013 Dvořák žil v Praze mnoho let (do roku 1873, kdy se oženil) u své tety Josefiny Duškové na Karlově náměstí. Sestřenice Anna Dušková na tu dobu později vzpomínala takto: "U nás měl Antonín snídaně, na obědy chodil ke Zpěváčkům u Národního divadla, na večeře též. O prádlo se mu starala matka. Antonín Dvořák - Reflexe osobnosti a díla. Lexikon osob - Kuna Milan - Mezi mnoha lidmi, s nimiž se Antonín Dvořák v životě setkával, byl...

INFORMACE

AUTOR
Milan Kuna
DIMENZE
7,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Antonín Dvořák: Reflexe osobnosti a díla.pdf

POPIS

Mezi mnoha lidmi, snimiž se Antonín Dvořák v životě setkával, byli čeští i zahraniční skladatelé, dirigenti, instrumentalisté a operní pěvci,hudebníkriticiapedagogové,libretisté, nakladatelé, dramaturgové orchestrůorganizátoři festivalů, dále Dvořákovi žáci a samozřejmě také přátelé a členové rodiny. Kniha představuje formou rozšířených slov níkových hesel 430 hudebních, kulturníchpolitických osobností, ale též prostých lidí, kteří se se skladatelem vídali bezprostředně při osobních setkáních nebo si s ním psali. Texty jsou oživeny úryvky z korespondence či z hudebních kritik, každé heslo doplňuje výběrovábibliografie.Knihapřinášířadu zajímavýchpostřehůoDvořákovýchpovahových vlastnostech a o jeho osobním životě a přes svůj encyklopedický charakter slouží jako poutavý průvodce po životě a díle velkého hudebního skladatele.

Chcete si přečíst knihu?Antonín Dvořák: Reflexe osobnosti a díla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Kuna. Číst Antonín Dvořák: Reflexe osobnosti a díla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY