Bábovky

Bábovky - Radka Třeštíková | Jesuslecitona.org

...torka skĺzla do sci-fi a ten koniec ? . ... Bábovky všeho druhu - Maminčiny recepty ... .. Krásná bábovička! Kynutou jsem ještě nedělala, ale dlouho už bych chtěla. Zeptám se, Merylas: vejde se toto množství z 500 g mouky do normální velikosti bábovky? Nebo musí být nějaká větší? Já jen, aby mi to při kynutí neuteklo z té formy. . . Jinak ode mne určitě + Odpovědět Nakupte společně - Radka třeštíková. Kniha Bábovky patří do série Radka třeštíková.Z této série Vám nabízíme celkem 4 ... Bábovky - Home | Facebook ... .Z této série Vám nabízíme celkem 4 knihy za zvýhodněnou cenu 991 Kč. Bábovky - audiokniha obsahuje sbírku povídek, jejichž autorkou je Radka Třeštíková. Čtou Simona Babčáková, Helena Dytrtová, Kristýna Kociánová, Lenka Loubalová, Klára Melíšková, Sandra Nováková, Iva Pazderková, Jana Plodková, Kristýna Podzimková, Barbora Poláková, Michaela Tomešová, Olga Želenská. Buchtičky, mafinky, bábovky či korpusy ... to všetko nájdete v našej ponuke. Bábovky sú upečené ak je špáradlo po zapichnutí do bábovky suché. 3. Poleva: Práškový cukor vymiešame metličkou s citrónovou šťavou na hustú polevu. Môžete však použiť aj rôzne polevy Dr. Oetker (napr. marcipánovú). 4....

INFORMACE

AUTOR
Radka Třeštíková
DIMENZE
6,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Bábovky.pdf

POPIS

Dvanáct žen, dvanáct osudů a dvanáct hlasů! Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má sestra manželky tak špatný vztah se svojí dcerou. Jak se vlastně cítí ta patnáctiletá holka, na kterou si rodiče nikdy neudělají čas? A kam se vlastně poděly ty peníze? Nechte se strhnout upřímnou zpovědí hrdinek, v níž nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Příběhy se vzájemně prolínaj a vedou k celé řadě zajímavých rozuzlení.

Chcete si přečíst knihu?Bábovky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Třeštíková. Číst Bábovky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY