Stará Praha: štětcem a objektivem

Stará Praha: štětcem a objektivem - Miloš Fritz | Jesuslecitona.org

...kci Stavebnictví a architektura, rozhodně nejde o publikaci určenou jen odborníkům ... Stará Praha štětcem a objektivem | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Stejně tak poslouží i zájemcům o historii, obdivovatelům Prahy, malířství ... Stará Praha štětcem a objektivem. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Stará Praha štětcem a objektivem - ideální dárek pro milovníky Prahy. Ve v ... Stará Praha - Fritz Miloš | Knihy Grada ... . ... Stará Praha štětcem a objektivem - ideální dárek pro milovníky Prahy. Ve výpravné barevné publikaci autor Miloš Fritz porovnává vždy na dvoustraně půvabný 100 let starý akvarel českého krajináře a ilustrátora staré Prahy - Václava Jansy s fotografií zobrazeného místa v současnosti. Stará Praha Ve výp...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Fritz
DIMENZE
6,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Stará Praha: štětcem a objektivem.pdf

POPIS

Ve výpravné barevné publikaci autor porovnává vždy na dvoustraně půvabný 100 let starý akvarel českého krajináře a ilustrátora staré Prahy - Václava Jansy s fotografií zobrazeného místa v současnosti. Hlavní autorovou snahou bylo pořízení fotografií ve stejném měřítku a konfiguraci místa, jak je toto zobrazeno na původním Jansové obraze. Obě zobrazení konkrétního místa jsou doprovázeny zajímavým a čtivým textem. Původní akvarel je zdokumentován s historickými údaji, u současné fotografie je připojen text popisující dnešní stav.

Chcete si přečíst knihu?Stará Praha: štětcem a objektivem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Fritz. Číst Stará Praha: štětcem a objektivem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY