Dům na útesu

Dům na útesu - Rachel Abbottová | Jesuslecitona.org

...achel Abbottová zde totiž opět dokazuje, že dokáže napsat strhující thriller s propracovanou zápletkou a zajímavým vývojem ... Kniha: Dům na útesu (Rachel Abbott) | Martinus ... . Dům na útesu je temně poutavý psychologický thriller se všemi typickými znaky bestselleru Rachel Abbottové - nechybí provokativní dilema, propracovaná zápletka, strhující napětí ani brilantní charakterizace. Čítaj viac. Kúpte spolu . 26,67 € Ušetríte 3,23 € ... Dům na útesu mohu vřele doporučit. blanka5960. 1 01.05.2019. Má první kniha od této autorky a mohu s jistotou říci, že n ... Světová architektura: Dům na útesu | Dům a zahrada ... ... ... Dům na útesu mohu vřele doporučit. blanka5960. 1 01.05.2019. Má první kniha od této autorky a mohu s jistotou říci, že ne poslední. Líbil se mi příběh, dům na útesu, tajemno, romantika a detektivní zápletka. Která sice ke konci již byla odhalitelná, nicméně to nic nezkazilo, napětí do poslední chvíle. RAVENSBURGER Dům na útesu 1000 dílků . Číslo karty:128938 Rozměr složeného puzzle:70 x 50 cm Materiál:Papír Rozměry krabice (balení):37,5 x 27,5 x 5,5 cm Přibližná velikost dílku:1,9 cm Počet dílků:1000 Dům na útesu je temně poutavý psychologický thriller se všemi typickými znaky bestselleru Rachel Abbottové - nechybí provokativní dilema, propracovaná zápletka, strhující napětí ani brilantní charakterizace. Další verze titulu. Dům na útesu: Elektronická kniha: Ihned ke stažení ... Dům na útesu je tak další z řady odvážných architektonických staveb, mezi které patří třeba plující domy, domy pod vodou či ledové hotely. „Všechny tyhle stavby jsou však drahé, protože stavební průmysl nesnáší cokoli neobvyklého" upozorňuje britský architekt Maxwell Hutchinson . _Dům na útesu _je temně poutavý psychologický thriller se všemi typickými znaky bestselleru Rachel Abbottové - nechybí provokativní dilema, propracovaná zápletka, strhující napětí ani brilantní charakterizace. Dům na útesu je temně poutavý psychologický...

INFORMACE

AUTOR
Rachel Abbottová
DIMENZE
3,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům na útesu.pdf

POPIS

Mark a Evie spolu prožili divoký románek. Po nenadálém úmrtí Markovy první manželky mu Evie pomohla postavit se opět na nohy. Markova sestra Cleo ví, že by mu nový vztah měla přát, vůči Evii je ovšem značně nedůvěřivá… Když Evii začne doma potkávat jeden úraz za druhým, její přátelé znejistí. Nemohl jí zranění způsobit Mark? Když je jednou v noci do jejich domu na útesu povolána seržantka Stephanie Kingová, najde ve zkrvavené posteli propletená dvě těla. Kde začíná vražda? V okamžiku, kdy člověk pozvedne nůž, anebo už při první myšlence na násilí? Porotu soudu, před nímž Evie stane, čeká nelehké rozhodování – lze ospravedlnit vraždu? Dům na útesu je temně poutavý psychologický thriller se všemi typickými znaky bestselleru Rachel Abbottové – nechybí provokativní dilema, propracovaná zápletka, strhující napětí ani brilantní charakterizace.

Chcete si přečíst knihu?Dům na útesu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Abbottová. Číst Dům na útesu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY