Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř!

Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! - Tomáš Divílek, | Jesuslecitona.org

...:00 - 17:00. Přehled přírůstků regionální literatury za rok 2017 Okres Zlín ... CPress - Zoohrátky se zvířátky ... . Tento soupis obsahuje bibliografické citace dokumentů ve fondu Krajské knihovny Františka Bartoše vydaných v roce 2017, které se k okresu Zlín tematicky či autorsky vztahují. Naučná literatura je tříděna do tematických skupin podle kategorií Konspektu. Pojďte zažít radost naplno, nechte se inspirovat přírodou a tvořit z přírodních materiálů. V knize najdete nenáročné výrobky pro každé roční období, se kterými vy ... CPress - Zoohrátky se zvířátky ... . V knize najdete nenáročné výrobky pro každé roční období, se kterými vykouzlíte úsměv nejen na dětské tváři. Vytváření z lehce dostupných přírodnin a... Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! (978-80-264-1447-6) Kniha - autor Jana Svobodová, 104 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Chceš proniknout do říše zvířátek, které potkáš v ZOO, a?vyrobit si půvabné drobnosti, které ti je budou připomínat? Otevři tuto knížku a hurá do toho! Eliška Pretschnerová a Duch Svatý : setkání se Služebnicí Boží sestrou Eliškou Pretschnerovou skrze katecheze papeže Františka o darech Ducha Svatého. Vydání první. V Praze : Stanislav Juhaňák - Triton, 2017. 65 stran . ISBN 978-80-7553-351-7. Zoohrátky se zvířátky. ... Zkoumej, maluj, tvoř! Počet stran Ilustrace Vydání 112 ... jak se Sofie se sourozenci postarali o vzácnou královskou návštěvu, přitom si vybarvěte pěkné ... Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! 258 Kč. Detail zboží Tip; Knížka plná nápadů pro deštivá odpoledne: 102 zábavných tipů pro šikovné ruce . 261 Kč. Detail zboží Tip; TOPP Tvořit se dá ze všeho!: Přes 200 nápadů na celý rok Přírodní materiály . 263 Kč. Detail zboží Vyberte si z knih od autora Jana Svobodová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Návod na tvorbu a provozování 20 zábavných her, které pro své děti (od 3 let) vytvoříte snadno sami anebo s jejich aktivní pomocí. Při společné tvorbě můžete využít spoustu nejrůznějších materiálů i technik a také oceníte šablony ve skutečné velikosti, které jsou uvedeny u každého projektu. Jedn Zoohrátky se zvířátky (Zkoumej, maluj, tvoř!) Jana Svobodov á • CPRESS, 2017 . Posielame do 15 dní. Chceš proniknout do říše zvířátek, které potkáš v ZOO, a vyrobit si půvabné drobnosti, které ti je budou připomínat? ... Vítání léta: Zoohrátky se zvířátky. Hravé odpoledne s tvořivými dílnami pro děti připravené ve spolupráci s Muzeem jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Jana Svobodová a Tomáš Divilek představí novou knihu Zoohrátky se zvířátky: zkoumej, maluj, tvoř! 21. 6. - 23. 9. 2017 Letní knižní výzva. Udělejte si čas na čtení!...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Divílek,
DIMENZE
8,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř!.pdf

POPIS

Chceš proniknout do říše zvířátek, které potkáš v ZOO, a vyrobit si půvabné drobnosti, které ti je budou připomínat? Otevři tuto knížku a hurá do toho! Čeká na tebe 16 zvířat – seznámíš se s tulivými rejnoky, roztomilou pandou, vysokánskou žirafou i tajemným tapírem. Každý z nich se skrývá v jedné z kapitol, kde se o nich dozvíš spoustu zajímavostí a navíc v každé najdeš návod, jak si vyrobit nějakou drobnost inspirovanou daným zvířátkem. Kamarády ze ZOO, tak můžeš mít přímo u sebe doma!

Chcete si přečíst knihu?Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Divílek,. Číst Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY