Lovec a motýl

Lovec a motýl - Jan Šumbera | Jesuslecitona.org

...s krutým Lovcem a zamiluje se do takřka mýtické dívky Anny ... Motýl | LovecPokladu.cz ... . Lovec a motýl je dějově poutavý, metaforický příběh o hledání stability v moderním světě. Hlavní hrdina Petr se potýká s krutou realitou, prochází svou vnitřní Pouští i velehorami kyrgyského Ťan-šanu, setkává se s krutým Lovcem a zamiluje se do takřka mýtické dívky Anny. 157 Kč Lovec a motýl - Šumbera Jan. Lovec a motýl je dějově poutavý, metaforický příběh o ... Motýl | LovecPokladu.cz ... . Lovec a motýl je dějově poutavý, metaforický příběh o hledání stability v moderním světě. Hlavní hrdina Petr se potýká s krutou realitou, prochází svou vnitřní Pouští i velehorami kyrgyského Ťan-šanu, setkává se s krutým Lovcem a zamiluje se do takřka mýtické dívky Anny. Právě Lovec je pro jeho putování klíčový. Petrklíč Lovec a motýl: Cesta poslouchá přírodu (978-80-7229-607-1) Lovec a motýl je dějově poutavý, metaforický příběh o hledání stability v moderním světě.Hlavní hrdina Petr se potýká s krutou realitou, prochází svou vnitřní Pouští i velehorami kyrgyského Ťan-šanu, setkává se s krutým Lovcem a zamiluje se do takřka mýtické dívky Anny. Lovec motýlů (GC7EN5K) was created by Maxinoha + CAGeo.cz on 11/9/2017. It's a Regular size geocache, with difficulty of 2.5, terrain of 4. It's located in Hlavní město Praha, Czechia. Pražský motýl v Praze vyhynul Ještě v 50. letech minulého století byl okáč skalní (Chazara briseis - na snímku) jedním z nejhojnějších ... Detail nalezeného předmětu - Motýl. Názory uživatelů: Brož se sklem, smaltem nebo kameny (4 názorů), Bižuterie (1 názorů) petroff: Brož se skle...

INFORMACE

AUTOR
Jan Šumbera
DIMENZE
9,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovec a motýl.pdf

POPIS

Lovec a motýl je dějově poutavý, metaforický příběh o hledání stability v moderním světě. Hlavní hrdina Petr se potýká s krutou realitou, prochází svou vnitřní Pouští i velehorami kyrgyského Ťan-šanu, setkává se s krutým Lovcem a zamiluje se do takřka mýtické dívky Anny. Právě Lovec je pro jeho putování klíčový. S nebývalou krutostí Petra učí přijímat utrpení a vede ho k uvědomění si svého místa ve světě. Tento způsob se zdá nejprve nesmyslný, ale po čase Petr konečně pochopí smysl Lovcova konání, naučí se souznít s přírodou a nalézá vnitřní harmonii a klid. Příběhem se nese vedle pozitivního sdělení také několik syrových pasáží o boji člověka s přírodním řádem. Díky nim příběh získává na hloubce a nechává nás vzpomenout na díla, jako jsou například Alchymista Paola Coelha či Demian Hermanna Hesseho.Zvláště pak tím, že nás kniha čtivou formou nutí přemýšet nad sebou samými a povahou moderního světa.

Chcete si přečíst knihu?Lovec a motýl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šumbera. Číst Lovec a motýl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY