Rafaelova škola - Vílí křídla

Rafaelova škola - Vílí křídla - Renata Štulcová | Jesuslecitona.org

...rii Rafaelova škola. O čem je kniha Rafaelova škola - Vílí křídla? Marina je dvanáctiletá dívka, která žije jen s babičkou, majitelkou malé květinové farmy, a tatínkem, ochráncem přírody ... Rafaelova škola Vílí křídla - Renata Štulcová | Knihy.ABZ.cz ... . Sama si o sobě myslí, že je obyčejná, dokud se s ní nezačnou dít věci, kterým nerozumí. Rafaelova škola Vílí křídla. Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Zaujal nejen dívky školního věku, ale také star... Rohy faunů jsou třetí knihou série Rafaelova škola. Navazují na první k ... Rafaelova škola - Vílí křídla - YouTube ... . Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Zaujal nejen dívky školního věku, ale také star... Rohy faunů jsou třetí knihou série Rafaelova škola. Navazují na první knihu s podtitulem Vílí křídla a druhou s podtitulem Tance nág. Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Rafaelova škola: Vílí křídla | 1. díl | objev místo, kde vládne příroda | 18. června 2012 v 18:36 | Abyss | | RECENZE | Mám přečteno... a co na to říkám? Ahoj! Právě jsem dočetla knihu Vílí křídla od Renaty Štulcové. Jedná se o první díl české fantasy série, Rafaelova škola. Rafaelova škola 1: Vílí křídla (330 str.) - Renata Štulcová MAITREA - paperback Ona je Marina totiž absurdně po nějakém svém předkovi - předpokládám, že z matčiny strany - víla! Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Zaujal nejen dívky školního věku, ale také starší čtenářky všech věkových skupin. Inspirací pro autorku při psaní ... Rafaelova škola: Vílí křídla 7 září, 2019 8 koment ... Byla jsem tak moc ráda, že Rafaelova škola můj skromný požadavek dokonale splňuje. Kniha je psána krásným květnatým jazykem, který ve vás pomalu, ale jistě vyvolává tématickou atmosféru. Přečteno: Rafaelova škola - Vílí křídla Autor: Renata Štulcová Počet stran: 329 Rok vydání: 2017 Nakladatelství: Maitrea Anotace: Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. ......

INFORMACE

AUTOR
Renata Štulcová
DIMENZE
4,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Rafaelova škola - Vílí křídla.pdf

POPIS

Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Zaujal nejen dívky školního věku, ale také starší čtenářky všech věkových skupin. Inspirací pro autorku při psaní byla její láska k Zemi, k přírodě, k lidem, k bylinám. Vznikl příběh z poloviny zasazený do našeho současného světa, kde v křivoklátských lesích najdete přírodovědné gymnázium zvané Rafaelova škola. Sem nastupuje dvanáctiletá Marina Fialková, protože její nezvěstná maminka si kdysi přála, aby právě tady jednou studovala. Marina tak poznává tu druhou polovinu existence, neviditelný svět za oponou. Hledá svoji maminku a později i svou osudem předurčenou lásku.

Chcete si přečíst knihu?Rafaelova škola - Vílí křídla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Štulcová. Číst Rafaelova škola - Vílí křídla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY