Rafaelova škola - Vílí křídla

Rafaelova škola - Vílí křídla - Renata Štulcová | Jesuslecitona.org

...iews from the world's largest community for readers ... Rafaelova škola Vílí křídla - Renata Štulcová | Knihy.ABZ.cz ... . Marina je dvanáctiletá dívka, která žije jen s babičkou majitelkou malé ... Vílí křídla (Rafaelova škola, #1), Tance nág (Rafaelova škola, #2), Rohy faunů (Rafaelova škola, #3), Vlnění nymf (Rafaelova škola 4), Vlasy dryád (Rafa... Při metamorfóze ztrácí vílí křídla a stává se nágou, stejnou bytostí, jako je její sestra... Zobrazit celý text. Rafaelova škola Tance ná ... Rafaelova škola - Vílí křídla - YouTube ... ... Zobrazit celý text. Rafaelova škola Tance nág. Čtenářské recenze (1) Autoři; ... Rafaelova škola Autor: Štulcová, Renata Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020426840 ISBN: 978-80-204-2684- Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran ... Rafaelova škola - Vílí křídla 33 Dneska se na tebe ptal Patrik a Andrea se mu posmívala, že se do tebe zamiloval a že budete mít ušatý děti, a tak jí Patrik dal herdu do zad a ona se rozbrečela, a Patrik dostal poznámku a Andrea taky. Hledáte Rafaelova škola - Vílí křídla od Renata Štulcová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Rafaelova škola Vílí křídla 275,-210,-Skladem 5 ks. Koupit. Rafaelova škola Vílí křídla Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Zaujal nejen dívky školního věku, ale také starší čtenářky všech ... Název: Rafaelova škola- Vílí křídla Autor: Renata Štulcová Počet stran: 329 Nakladatelství: Maitrea Můj názor: Marina Fialková žije s tátou a prarodiči ve vile v Jelení Vísce. Je to drobná, nevýrazná dvanáctiletá dívka, která však před rodinou skrývá tajemství. 248 Kč Rafaelova škola - Vílí křídla - Renata Štulcová . Rok vydání: 2017 Počet stran: 329 stran Formát: brožovaná Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Vílí křídla (Rafaelova škola) díl v sérii: 1 (následuje: Tance nág) určeno především dívkám asi od 10 let; První část romantické fantasy série z prostředí neobyčejné školy pro víly, mágy, fauny a další kouzelné bytosti. Všechny informace o produktu Kniha ...

INFORMACE

AUTOR
Renata Štulcová
DIMENZE
12,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Rafaelova škola - Vílí křídla.pdf

POPIS

Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Zaujal nejen dívky školního věku, ale také starší čtenářky všech věkových skupin. Inspirací pro autorku při psaní byla její láska k Zemi, k přírodě, k lidem, k bylinám. Vznikl příběh z poloviny zasazený do našeho současného světa, kde v křivoklátských lesích najdete přírodovědné gymnázium zvané Rafaelova škola. Sem nastupuje dvanáctiletá Marina Fialková, protože její nezvěstná maminka si kdysi přála, aby právě tady jednou studovala. Marina tak poznává tu druhou polovinu existence, neviditelný svět za oponou. Hledá svoji maminku a později i svou osudem předurčenou lásku.

Chcete si přečíst knihu?Rafaelova škola - Vílí křídla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Štulcová. Číst Rafaelova škola - Vílí křídla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY