Městečka na dlani - Královéhradecký kraj

Městečka na dlani - Královéhradecký kraj - Petra Machová, | Jesuslecitona.org

...Městečka na dlani. Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 309 Kč ... Městečka na dlani - Královéhradecký kraj (Jakub Potůček ... ... . 0 hodnocení Městečka na dlani - Královéhradecký kraj 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Mezi 48 městy kraje jsou městečka s několika stovkami respektive o něco málo více než tisícovkou obyvatel. Autorský tým Jakub Potůček (editor), Vladimíra Paterová, Petra Machová ... Hledáte Městečka na dlani - Královéhradecký kraj od Jakub Potůček,Petra Machová,Vla ... Městečka na dlani - Královéhradecký kraj | kniha ... ... Hledáte Městečka na dlani - Královéhradecký kraj od Jakub Potůček,Petra Machová,Vladimíra Paterová,Jan Tluchoř? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Městečka na dlani - Královéhradecký kraj - Petra Machová; Vladimíra Paterová; Jan Tluchoř; Jakub Potůček Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Městečka na dlani - Královéhradecký kraj. Kdo napsal knihu Městečka na dlani - Královéhradecký kraj? Autorem je Jakub Potůček, Jan Tlučhoř, Vladimíra Paterová, Petra Machová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ...

INFORMACE

AUTOR
Petra Machová,
DIMENZE
6,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Městečka na dlani - Královéhradecký kraj.pdf

POPIS

Mezi 48 městy kraje jsou městečka s několika stovkami respektive o něco málo více než tisícovkou obyvatel. Autorský týmJakub Potůček (editor), Vladimíra Paterová, Petra Machová a Jan Tlučhoř píše o sedmi z nich. Na 128 stranách slovem i bohatým obrazovýmmateriálem představuje architektonické a kulturní bohatství Pilníkova, Stárkova a Železnice s jejich městskými památkovými zónami, dále Janské Lázně, Miletín, Pec pod Sněžkou a Vysoké Veselí, ve kterých jsou taktéž mnohé architektonické hodnoty, o nichž se jistě rádi také něco zajímavého dozvíte. Publikace o těchto malých městech nazýváme Městečka na dlani ....a název jsme si vypůjčili z románové prvotiny Jana Drdy Městečko na dlani odehrávající se v městečku Rukapáň. Věříme, že Vás zaujme svědectví o tom, kolik bohatství z dědictví našich předků se vejde na pomyslnou dlaň.

Chcete si přečíst knihu?Městečka na dlani - Královéhradecký kraj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Machová,. Číst Městečka na dlani - Královéhradecký kraj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY