Zmizelý svět

Zmizelý svět - Dennis Lehane | Jesuslecitona.org

...udzojazyčná literatúra Detektívky Trilery Romány Sci-fi, fantasy, horory ... Zmizelý svět - Dennis Lehane | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Všetky knihy autora . Paseka, 2017. 4-5 hodín čítania. Vydavateľstvo Paseka, 2017. Konec jara 1943. Světem zmítá válka, ale americké mafii se daří jako nikdy dřív. ... Všechny informace o produktu Kniha Zmizelý svět - Dennis Lehane, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zmizelý svět - Dennis Lehane. Zmizelý svět má možná trochu pomalejší rozjezd, ale postupem děje p ... Zmizelý svět - Dennis Lehane od 208 Kč - Heureka.cz ... . Zmizelý svět má možná trochu pomalejší rozjezd, ale postupem děje přidává na otáčkách a závěr je zběsilá a strhující jízda až do cíle. Jako příznivce žánru nemůžu dát menší hodnocení než 100 %. encyklopedie. 3 15.04.2017 Lehane, Dennis: Zmizelý svět. Svou mafiánskou trilogii uzavřel Dennis Lehane skvostnou gangsterkou se všemi prvky, které k žánru patří: napětí, akce, zvraty, zrady, přestřelky, to vše koncentrováno do poměrně krátkého časového úseku. Celá recenze 09.05.2017. Pavel Mandys. iLiteratura ... V prvorepublikové éře se Brno mohlo pyšnit společenským podnikem, o kterém by se nám v dnešní době mohlo jen zdát. Málokdo o něm vůbec ví, natož pak kde se t... ISBN: 9788085394795 8085394790: OCLC Number: 693936831: Notes: Text pub. pouze v češtině, souběžný anglický text v přiložené brožuře. Description: Zmizelý svět. Dennis Lehane. Četl(a) jsem. Chc...

INFORMACE

AUTOR
Dennis Lehane
DIMENZE
6,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelý svět.pdf

POPIS

Konec jara 1943. Světem zmítá válka, ale americké mafii se daří jako nikdy dřív. Někdejší zločinecký boss Joe Coughlin nyní působí jako consigliere nechvalně proslulé Bartolovy rodiny a bez velké námahy prosazuje její zájmy v Tampě, Bostonu i na Kubě. Deset let poté, co jsme ho opustili na konci románu Pod rouškou noci, se naučil sdílet domov jen se svým synem a opět vybudoval všechno z ničeho: mápeníze, moc, vztah s krásnou ženou a privilegované místo v temném podsvětí. Jenže ho začne pronásledovat smrtelné nebezpečí. A pak také duch – malý chlapec, který se zjevuje na okrajích jeho zorného pole a jako by se mu snažil cosi sdělit. V závodu s časem se Joe v tomto velkolepém kriminálním románu řítí opojným světem na hranici mezi tím nejhlubším pádem… a velkolepým vítězstvím.

Chcete si přečíst knihu?Zmizelý svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dennis Lehane. Číst Zmizelý svět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY