Dívka o půlnoci

Dívka o půlnoci - Katarzyna Bonda | Jesuslecitona.org

... o půlnoci - Katarzyna Bonda a ušetřete ... Knihy na cestách: Dívka o půlnoci ... . Cena je již od 358 Kč. Výprodej Knihy na Kosmas.cz trvá pouze omezený čas, aktuálnost výprodeje si ověřte přímo na stránkách prodejce. U prodejce Kosmas.cz si můžete objednávat a doručovat pohodlně do kterékoliv místa v ČR např. České Budějovice, Liberec, Praha, Brno, ostrava, Plzeň ... Dívka o půlnoci Policejní psycholožka a bývalá alkoholička Saša Załuská se po absolvování univerzity v Huddersfieldu vrací do rodného Polska, aby zde se svou šestiletou dcerou začala nový život. Stačí ale jeden telefonát, který ji ... Knihy na cestách: Dívka o půlnoci ... . Stačí ale jeden telefonát, který ji donutí připomenout si démony minulosti a otevřít všechny rány, s nimiž se poslední ... Dívka o půlnoci se v Polsku okamžitě po vydání stala naprostým bestsellerem a porazila i tituly Stephena Kinga a Joa Nesboho. Zima 1993. V luxusním hotelu v Gdaňsku je nalezeno tělo mladinké dívky. O několik hodin později umírá při autonehodě její starší bratr. Obě úmrtí zůstávají neobjasněna. Velikonoce 2013. Jen Dívka o půlnoci jí pořád vrtá hlavou, nemůže se zbavit dojmu, že právě v písni se skrývá tajemství Jehlovy smrti. Neprozrazuji nic, když napíšu, že měla pravdu, protože řešení je tak složité a mnohovrstevnaté, že na ně pravděpodobně nepřijdou ani zkušení znalci detektivek. Recenze - Dívka o půlnoci Autorka: Katarzyna Bonda. Překlad: Michael Alexa. Nakladatelství: Jota. Rok vydání v ČR: 2016. Počet stran: 558 „Na místě činu zůstal jen pach." ... Dívka o půlnoci se v Polsku okamžitě po vydání stala naprostým bestsellerem a porazila i tituly Stephena Kinga a Joa Nesboho. Zima 1993. V luxusním hotelu v Gdaňsku je nalezeno tělo mladinké dívky. O několik hodin později umírá při autonehodě její starší bratr. Obě úmrtí zůstávají neobjasněna. Velikonoce 2013. 50+ videos Play all Mix - Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční (oficiální video) YouTube Čechomor - Proměny - Duration: 6:25. pidzej78 5,718,163 views „Dívka o půlnoci je revoluce v polské krimi." Onet.pl „Tento román je prostě skvěle napsaný. Zápletka je propracovaná do nejmenších detailů, autorka čtenáře zahrnuje jedinečnými podrobnostmi. Celou záhadu ukazuje z různých perspektiv a vodítka dávkuje tak pečlivě, že pohltí úplně každého. Kniha: Dívka o půlnoci Autor: Katarzyna Bonda Policejní psycholožka a bývalá alkoholička Saša Załuská se po absolvování univerzity v Huddersfieldu vrací do rodného Polska, aby zde se svou šestiletou dcerou začala nový život. Dívka o půlnoci. Bonda Katarzyna Vydavatel: JotaRok: 2016Formát: A5 ISBN 978-80-7565-004-7. Antikvariát Alfa, Veselá 39, Brno, je OTEVŘEN pondělí-pátek 10-18 hod. 542 211 947. [email protected] CZK EUR. Přihlášení ......

INFORMACE

AUTOR
Katarzyna Bonda
DIMENZE
12,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka o půlnoci.pdf

POPIS

Zima 1993. V luxusním hotelu v Gdaňsku je nalezeno tělo mladinké dívky. O několik hodin později umírá při autonehodě její starší bratr. Obě úmrtí zůstávají neobjasněna. Velikonoce 2013. Forenzní psycholožka Saša Zaluská se vrací na pobřeží Baltského moře. Ráda by vedla klidný život, pracovala v bance a starala se o osmiletou dceru. Vše se však změní, když se s ní spojí Pawel „Buli” Blawicki, majitel nočního klubu v Sopotech. Muž tvrdí, že jeho obchodní partner s přezdívkou Jehla, bývalý známý zpěvák, ho chce zabít. Dochází k vraždě... Saše rychle dochází, že případ, který přijala, je mnohem komplikovanější a že existuje spojení mezi současnou vraždou a tragickými úmrtími sourozenců před dvaceti lety. A klíčem k případu je zřejmě jedna stará ohraná píseň.

Chcete si přečíst knihu?Dívka o půlnoci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katarzyna Bonda. Číst Dívka o půlnoci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY