Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi

Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi - Jan Dražan, | Jesuslecitona.org

...publicista a kritik.Od léta 1989 do roku 2003 byl osobním tajemníkem disidenta a poté prezidenta Václava Havla a ředitelem jeho sekretariátu, pak vrchním ředitelem kabinetu ministryně školství, později ředitelem vzdělávacího a kulturního centra Židovského muzea v Praze a internetovým redaktorem v České ... Náš Václav Havel 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi ... ... ... Náš Václav Havel. 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi. Jan Dražan, Jan Pergler. Zeď , 2016 Všechny informace o produktu Kniha Náš Václav Havel - Jan Dražan, ... Náš Václav Havel - 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi - Jan Dražan, Jan Pergler . do 2 týdnů . 305 Kč. doprava od ... Náš Václav Havel - 27 rozhovorů o kamarádovi, prezi ... Náš Václav Havel 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi ... ... . Jan Dražan, Jan Pergler. Zeď , 2016 Všechny informace o produktu Kniha Náš Václav Havel - Jan Dražan, ... Náš Václav Havel - 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi - Jan Dražan, Jan Pergler . do 2 týdnů . 305 Kč. doprava od ... Náš Václav Havel - 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi - Pergler Jan, Dražan Jan,. Schwarzenberg, Kubišová, Horáček, Duka,... Náš Václav Havel. Jan Dražan, Jan Pergler. Detailní popis produktu. 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi Kdo napsal knihu Náš Václav Havel? Autorem je Jan Pergler, Jan Dražan. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi ... Mnohovrstevnatý kaleidoskop vzpomínek, který mapuje období od 60. let, kdy se Václav Havel začal objevovat na veřejnosti jako dramatik ... Kniha rozhovorů Náš Václav Havel rozšiřuje knihovnu životopisných titulů o nejslavnějším Čechovi konce 20. století. Ve fascinujícím osudu dramatika, disidenta a prezidenta je stále co objevovat. Havlův dobře známý obraz se zpřesňuje, novináři Jan Dražan a Jan Pergler se ptají s přehledem a dopodrobna. Náš Václav Havel - Dražan Jan, Pergler Jan - Schwarzenberg, Kubišová, Horáček, Duka, Pánek a mnoho dalších… Na tři desítky osobností vzpomínají ve velmi otevřených a obsáhlých rozhovorech na prezidenta, kamaráda, disidenta i šéfa. Proč měli Václava H Zed Náš Václav Havel - 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi - Dražan Jan, Pergler Jan, Porovnat podle parametrů Odebrat ze schránky Kategorie: Ostatní knihy 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi Autor: Jan Dražan ; Jan Pergler Kni...

INFORMACE

AUTOR
Jan Dražan,
DIMENZE
3,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi.pdf

POPIS

Schwarzenberg, Kubišová, Horáček, Duka, Pánek a mnoho dalších… Na tři desítky osobností vzpomínají ve velmi otevřených a obsáhlých rozhovorech na prezidenta, kamaráda, disidenta i šéfa. Proč měli Václava Havla rádi a co je na něm štvalo? Co s ním všechno zažili? Proč se neměl rád s Václavem Klausem? Jaký byl mukl? Mnohovrstevnatý kaleidoskop vzpomínek, který mapuje období od 60. let, kdy se Václav Havel začal objevovat na veřejnosti jako dramatik a intelektuál, přes 70. a 80. léta, kdy se stal neformálním lídrem disentu, přelomový rok 1989 a jeho nezastupitelnou roli v sametové revoluci. Kniha samozřejmě sleduje také třináct let působení na Hradě i jeho poslední dny na Hrádečku v roce 2011. Rozhovory o Václavu Havlovi i nejpodstatnějších okamžicích československé a české historie posledního půl století.

Chcete si přečíst knihu?Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Dražan,. Číst Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY