Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r.1755 do současnosti

Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r.1755 do současnosti - Philip Katcher | Jesuslecitona.org

...ko Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r ... Americký voják | KNIHCENTRUM.cz ... . 1755 do současnosti. Americký deník. Naše Vojsko Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti (978-80-206-1623-4) Kniha AMERICKÝ VOJÁK představuje zcela nový pohled na pozemní jednotky Spojených států. Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti (978-80-206-1623-4) Kniha - autor Philip Katcher, 224 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha AMERICKÝ VOJÁK představuje zcela nový pohled na pozemní jednotky Spojených států. Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r ... Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r ... ... . Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti Naše Vojsko 699,00 CZK 665,00 CZK. Koupit e-predplatn ... Naše Vojsko Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti (978-80-206-1623-4) Kniha AMERICKÝ VOJÁK představuje zcela nový pohled na pozemní jednotky Spojených států. Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti. 504,- Kč. Detail. 6. Líbí se: 162 lidem. Podobné jako Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti. Zimní voják. Zlevněný produkt Osobnosti poúnorového exilu - Martin Nekola od výrobce Naše vojsko u nás najdete v akcii od 359 Kč ... Do exilu odešly po únoru 1948 desítky tisíc lidí včetně politiků, diplomatů, vojáků, umělců, vědců a předních novinářů Americký voják P. Katcher. Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti Titul představuje zcela nový pohled na pozemní jednotky Spojených států. Klade důraz na vývoj americké armády a námořní pěchoty od jejich koloniálních počátků do současné doby ... Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti Katcher Philip - Kniha AMERICKÝ VOJÁK představuje zcela nový pohled na pozemní jednotky Spojených států. Klade důraz ... Americký voják. Uniformované armády Spojených států od r.1755 do současnosti. Katcher Philip. 699 K ... Americký voják - Uniformované armády Spojených států od r. 1755 do současnosti - Katcher Philip - Kniha AMERICKÝ VOJÁK… 436 Kč - 699 Kč v 34 obchodech Porovnat ceny Nová šlechta rakouského císařství - Jan Županič...

INFORMACE

AUTOR
Philip Katcher
DIMENZE
9,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r.1755 do současnosti.pdf

POPIS

Titul představuje zcela nový pohled na pozemní jednotky Spojených států. Klade důraz na vývoj americké armády a námořní pěchoty od jejich koloniálních počátků do současné doby. Přitom ukazuje, jak je ovlivnila všechna tažení, od válek proti Francouzům a indiánům až po invazi do Panamy z roku 1989. V díle je věnován prostor i jinak málokdy probíraným konfliktům, jako je například válka za nezávislost Texasu. Autor referuje o historii, organizaci, výzbroji a celkové filozofii amerických po zemních jednotek v každém časovém období. Ve všech etapách sleduje historii osobní bojové výbavy vojáků a končí podrobným popisem bojového vybavení vojáka 21. století, které odborníci v sou časnosti vyvíjejí. V knize mají své vlastní kapitoly rovněž jednotky speciálních sil a Rangers. Podrobné informace, data a čísla činí z publikace podstatně více než jen všeobecný pohled na americké pozemní síly. Texty jsou navíc doplněny barevnými ilustracemi od světoznámých umělců z oblasti vojenství a několika desítkami fotografií, kreseb a maleb, které dotvářejí vývoj amerických vojenských uniforem, a to jak polních, tak vycházkových.

Chcete si přečíst knihu?Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r.1755 do současnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Katcher. Číst Americký voják: Uniformované armády Spojených států od r.1755 do současnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY