Časodějové – Klíč k času

Časodějové – Klíč k času - Natalja Ščerba | Jesuslecitona.org

...jte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše ... Časodějové - Klíč k času - Natalja Ščerba | Knihy Dobrovský ... . Sága o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, se uzavírá. Tajemství budou odhalena a konečně se dozvíme, na čí straně je sám Čas. ... Časodějové: Klíč k času - CD. ŠČERBA Natalja. Klíč k času Natalja Ščerba 1. díl série: Časodějové • Vydání: Fragment , 2016 • vázaná vazba • 344 stran • Databazeknih: 86% 249 Kč Časodějové Klíč k času - Ščerba Natalja, Sláma Martin. Vasilisa neměla až donedávna ponětí o ... Audiokniha Časodějové 1 - Klíč k času - Audioknihy ke stažení ... . Vasilisa neměla až donedávna ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Časodějové - Klíč k času 249,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. První díl úspěšné ruské fantasy posledních let o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem. Vasilisa neměla až donedávna ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky ... Recenze: Klíč k času (Časodějové 1) Při odjezdu z Kyjeva jsem začal číst knihu rusky píšící spisovatelky Natalji Ščerby - Klíč času, která je prvním dílem šestidílné série Časodějové od nakladatelství Fragment. Časodějové Klíč k času. Natalja Ščerba. Vasilisa neměla až donedávna ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas....

INFORMACE

AUTOR
Natalja Ščerba
DIMENZE
10,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Časodějové – Klíč k času.pdf

POPIS

Vasilisa neměla až donedávna ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Když se pak sama v této zemi ocitne, netuší, jaké nebezpečí tam na ni čeká. Nikdo neví, proč se tam najednou objevila, ani kým ve skutečnosti je. Je to obyčejná nešika? Špionka, kterou vyslal její otec, aby mu pomohla získat trůn? Nebo snad mocná časodějka, která může zachránit Zemi a Eflaru před nebezpečím, které se na ně řítí?

Chcete si přečíst knihu?Časodějové – Klíč k času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalja Ščerba. Číst Časodějové – Klíč k času Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY