Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou: díl 1.

Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou: díl 1. - - | Jesuslecitona.org

...ozkvet (Samolepky na notebooky) Hodnotenie produktu: 0% ... Rozkvět srdce : Rozkvět srdce ... . Ochranná samolepka na notebook nie je len dekoračný prvok s originálnym motívom ale v prvom rade Váš notebook chráni pred škrabancami a flekmi. Odlište sa od jednotvárnosti a... Rozkvět srdce - zážitky s Paramahamsou Vishwanandou 145,00 Kč detail Šrí Gurugíta + Rozkvět Srdce 400,00 Kč detail Talks 2005 - Šrí Svámí Vishwananda, AJ 100,00 Kč detail E-SHOP V Bhakti e-shopu vám nabízíme pomůcky a prostředky, které vám pomohou více se soustředit na rozvíjení osobního vztahu s Bohem a usnadní vám ... Kupte knihu Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamso ... Rozkvět srdce : Rozkvět srdce ... ... Kupte knihu Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou 1. - díl 1. - Paramahamsa Vishwananda s 21% slevou v e-shopu za 229 Kč v knihkupectví Booktook.cz Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou díl 1. Vzpomínky příbuzných, přátel, spolupracovníků a žáků na mauricijského duchovního učitele, zakladatele náboženského společenství Bhaktimárga, Višvánandu. V knize ROZKVĚT SRDCE sdílí příbuzní, přátelé a oddaní z různých zemí své neobyčejné osobní zážitky s Paramahamsou Šrí Svámím Vishwanandou, ve kterých popisují, jakým způsobem se změnil jejich život. 145,00 Kč Rozkvět srdce - zážitky s Paramahamsou Vishwanandou Být v blízkosti osvíceného duchovního Mistra je velmi... 400,00 Kč Šrí Gurugíta + Rozkvět Srdce Sada dvou knih - Rozkvět srdce a Šrí Gurugíta za zvýhodněnou... Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou 1. - Paramahamsa Vishwananda. Být v blízkosti osvíceného duchovního Mistra je velmi vzácnou... Komentáře ke slovu rozkvět » přidat nový komentář ... Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou doporučená cena: 290 K ... Být v blízkosti osvíceného duchovního Mistra je velmi vzácnou příležitostí. Po celou historii lidstva ji nebylo možné zažívat tak často a v dnešní moderní době je tato možnost ještě vzácnější. V knize ROZKVĚT SRDCE sdílí příbuzní, přátelé a oddaní z různých zemí své neobyčejné osobní zážitky s Paramahamsou Šrí Svámím Vishwanandou, ve kterých ... Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou Být v blízkosti osvíceného duchovního Mistra je velmi vzácnou příležitostí. Po celou historii lidstva ji nebylo možné zažívat tak často a v... Příběh rozvedené ženy středního věku, která se snaží za pomoci dospívající dcery vymanit ze svého jednotvárného životního stylu. Rozkvět srdce zažitky s Paramahamsou Vishwanandou Být v blízkosti osvíceného duchovního Mistra je velmi vzácnou příležitostí. Po celou historii lidstva ji nebylo možné zažívat tak často a v dnešní moderní době je tato možnost je...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou: díl 1..pdf

POPIS

Být v blízkosti osvíceného duchovního Mistra je velmi vzácnou příležitostí. Po celou historii lidstva ji nebylo možné zažívat tak často a v dnešní moderní době je tato možnost ještě vzácnější. V knize ROZKVĚT SRDCE sdílí příbuzní, přátelé a oddaní z různých zemí své neobyčejné osobní zážitky s Paramahamsou Šrí Svámím Vishwanandou, ve kterých popisují, jakým způsobem se změnil jejich život. Tyto příběhy nám poodhalují jeho srdečnou, pokornou a hravou osobnost a velmi praktický a přímý způsob jednání s lidmi. Pro něj je Bůh v každém člověku, v každé věci a na každém místě. Pokud se člověk dívá na svět jeho očima, vidí ho úplně jinak. Díky těmto jedinečným okamžikům, které s námi jeho rodina a oddaní sdílí, již nikdy nebudete vnímat „běžný život“ stejným způsobem.

Chcete si přečíst knihu?Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou: díl 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Rozkvět srdce - zažitky s Paramahamsou Vishwanandou: díl 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY