Benátky: Inspirace na cesty

Benátky: Inspirace na cesty - - | Jesuslecitona.org

...který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Benátky: Inspirace na cesty 179,-147,-Skladem > 10 ks ... Benátky: Inspirace na cesty - | Kniha na Alza.cz ... . Koupit. Benátky: Inspirace na cesty Nové aktuální vydání průvodce po Benátkách. Není to město typicky evropské, je spíše jakousi dráždivou směsicí Východu a Západu. Vedle sebe tu spatříte kopule byzantských chrámů, mozaiky z Orientu či gotické paláce. Mapa knižní: Benátky -- Inspirace na cesty ; Cestovní průvodce kapesního formátu obsahuje popisy nejdůležitějších památek a turistických zajímavostí, doporučené procházky městem, prověřené tipy na nakupování, restaurace, ... Benátky - Inspirace na cesty - neuveden. Benátky nejsou typicky evropské, jsou spíše jakousi ... Benátky - Inspirace na cesty - Knihkupectví Ládví ... ... Benátky - Inspirace na cesty - neuveden. Benátky nejsou typicky evropské, jsou spíše jakousi dráždivou směsicí Východu a Západu. Vedle sebe tu... Benátky /Lingea/ Inspirace na cesty. Zcela nová řada kapesních turistických průvodců. Turistické průvodce jsou nabité aktuálními informacemi o vybrané lokalitě - městě či zemi. Hutný, avšak přehledný text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Inspirace na cesty: Benátky . Nové aktuální vydání průvodce po Benátkách. Není to město typicky evropské, je spíše jakousi dráždivou směsicí Východu a Západu. Vedle sebe tu spatříte kopule byzantských chrámů, mozaiky z Orientu či gotické paláce. Více informací Benátky Inspirace na cesty. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zcela nová autorská gramatika finštiny obsahuje gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Pravidla mluvnice přibližuje na základě jednoduše formulovaných pravidel a tabulek s množstvím příkladů. Důraz je kladen na jevy, které jsou pro běžné vyjadřování důležité, a ty, které se od češtiny liší. Věříme, že bude praktickou pomůckou pro studenty ... Benátky - inspirace na cesty. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 179,00 Cena bez DPH 162,73 Kč ... Benátky - Inspirace na cesty - Nové aktuální vydání průvodce po Be...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Benátky: Inspirace na cesty.pdf

POPIS

Nové aktuální vydání průvodce po Benátkách. Není to město typicky evropské, je spíše jakousi dráždivou směsicí Východu a Západu. Vedle sebe tu spatříte kopule byzantských chrámů, mozaiky z Orientu či gotické paláce. S naším průvodcem poznáte bohatou benátskou historii, romantická zákoutí, ve vodním autobuse vaporetto nebo v tradiční gondole se proplujete po Canal Grande nebo zavítáte i na nedaleké ostrovy. Obsah: Vyčerpávající přehled benátských zajímavostí: chrám sv. Marka, Dóžecí palác, Canal Grande, muzea a stovky mostů. Tipy na procházky benátskými uličkami, projížďky gondolou, nakupování ve čtvrti Rialto. Seznámení s místní kulturou, pozvánky na slavnosti a tradiční benátský karneval. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit. Podrobnější informace: Benátky nejsou typicky evropské, jsou spíše jakousi dráždivou směsicí Východu a Západu. Vedle sebe tu spatříte kopule byzantských chrámů, mozaiky z Orientu či gotické paláce; město dýchá starosvětskou atmosférou, která vás alespoň na chvíli vymaní z područí moderního světa. Z dnešního pohledu je až neuvěřitelné, že toto maličké město bývalo kdysi centrem nejbohatšího státu na území Evropy, který v dobách svého největšího rozmachu spoluutvářel moderní evropské dějiny. Návštěvníci Benátek se musí přizpůsobit nezvyklému charakteru města. Prohlídka města obnáší nekonečné obcházení kanálů a prodírání se a šplhání po desítkách mostů a lávek. Usnadněte si to a využijte některý z „vodních autobusů“ vaporetto, které zajišťují dopravu po Canal Grande i na vzdálenější ostrovy. Navštívit tak můžete pestrobarevné domky na ostrově Burano, ostrov Murano se sklářskými obchůdky, středověkou katedrálu na ostrově Torcello či některou z pláží. S naším průvodcem poznáte bohatou benátskou historii, objevíte známá i neznámá městská zákoutí. Poradíme vám, jak trávit volný čas (např. sportováním, návštěvou divadla, opery apod.), kde se ubytovat či kam vyrazit za dobrým jídlem a zábavou. Součástí publikace je také praktická část s informacemi o dopravě, nakupování, italských carabinieri nebo o lékařské péči.

Chcete si přečíst knihu?Benátky: Inspirace na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Benátky: Inspirace na cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY