Trénink je v hlavě: V té vaší, i v té zvířecí

Trénink je v hlavě: V té vaší, i v té zvířecí - František Šusta | Jesuslecitona.org

...ea. Zde je pro začátek video o tom jak začít s klikáním ... RECENZIA NA KNIHU: Trénink je v hlavě. V té vaši, i v té ... ... . Je od Katky Lerlové - což je mladá trenérka, která se se svými pejsky věnuje hlavně agility ... RECENZIA NA KNIHU: Trénink je v hlavě. V té vaši, i v té zvířecí. Karolína Dobiašová . Aj tebe sa počas tréningu stáva, že sa občas dostaneš do slepej uličky? Všetko ide hladko, no nakoniec sa zasekneš na drobnej maličkosti? S istotou vieme, že táto skvelá knižná novinka ťa posunie vždy tým správnym smerom. Všechny informace o produktu Kniha Pavel Jeřábek - Nakla ... RECENZIA NA KNIHU: Trénink je v hlavě. V té vaši, i v té ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Pavel Jeřábek - Nakladatelství PLOT Trénink je v hlavě, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pavel Jeřábek - Nakladatelství PLOT Trénink je v hlavě. Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct (E-KNIHA) Trénink je v hlavě - V té vaší, i v té zvířecí; Neznám druhé takové zvíře, jako je pes aneb Vyznání trenéra zvířat nejlepšímu příteli člověka; Vystavování je hra - Jak připravit na výstavu psa i sebe Trénink je v hlavě František Šusta. V té vaší, i v té zvířecí ... Můžete se těšit na spoustu nových informací, které doplňují a rozvíjejí to, co bylo řečeno v jeho první úspěšné knize Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co ... Drobnosti v tréninku, které ale mohou při podcenění vyvolat zásadní ... Trénink je v hlavě. Nakladatelství: Plot. Podtitul: V té vaší, i v té zvířecí Autor: František Šusta. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2016 Počet stran: 244 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI Cena s DPH: 199 Kč. Cena bez DPH ... Trénink je v hlavě: V té vaší, i v té zvířecí (978-80-7428-292-8) Kniha - autor František Šusta, 176 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Známý etolog a trenér zvířat RNDr. František Šusta se ve své nové knize vrací k tématu Jak se zvířata učí....

INFORMACE

AUTOR
František Šusta
DIMENZE
8,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink je v hlavě: V té vaší, i v té zvířecí.pdf

POPIS

Známý etolog a trenér zvířat RNDr. František Šusta se ve své nové knize vrací k tématu Jak se zvířata učí. Můžete se těšit na spoustu nových informací, které doplňují a rozvíjejí to, co bylo řečeno v jeho první úspěšné knize Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct. Konkrétně se ve své knize dotkne těchto témat: - Různé druhy učení a na které z nich se můžeme kdy spolehnout - Chování je jen malá část celku, který lze měnit na mnoha úrovních - Změnit zaběhnutou cestu znamená nabídnout jinou - Mnoho nových souvislostí kolem stresu při práci - Vnímání prostoru a jak s ním pracovat při tréninku - Společenské propletence ve zvířecích skupinách a jak se v nich při tréninku vyznat - Jak naše vlastní trable chytají zvířata do pastí Důležitou částí knihy budou i příklady z praxe (či fantazie autora), na nichž si čtenáři budou moci vyzkoušet roli trenéra, který má za úkol dané situace vyřešit. Aby se čtenáři naučili myslet jako trenér zvířat, bude tato část koncipována tak, aby došli ke svému řešení samostatně. Své postupy pak budou moci srovnat s tím, jak by na to šel sám autor.

Chcete si přečíst knihu?Trénink je v hlavě: V té vaší, i v té zvířecí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Šusta. Číst Trénink je v hlavě: V té vaší, i v té zvířecí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY