Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel

Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel - Patrik Burda, | Jesuslecitona.org

...edevším žákům oboru ošetřovatel, nicméně ji určitě využijí též žáci příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče ... Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel ... ... Pro obor ošetřovatel. BURDA Patrik, ŠOLCOVÁ Lenka. Info: Grada Publishing, 2016 (1.) - brož., 232 str. EAN: 9788024753348 ISBN: 978-80-247-5334-8 Ošetřovatelská péče 2. díl. Kdo napsal knihu Ošetřovatelská péče 2. díl? Autorem je Patrik Burda, Lenka Šolcová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Ošetřovat ... Ošetřovatelská péče 1. díl - Burda Patrik | Knihy Grada ... . díl. Kdo napsal knihu Ošetřovatelská péče 2. díl? Autorem je Patrik Burda, Lenka Šolcová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Ošetřovatelská péče 2. díl - Pro obor ošetřovatel - Pro obor ošetřovatel - Patrik Burda, Lenka Šolcová . Předkládaná učebnice je určena především studentům oboru Ošetřovatel, ale jistě ji využijí i studenti příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče nemocným. Ošetřovatelská péče 2. díl - Pro obor ošetřovatel - Šolcová Lenka, Burda Patrik,. Předkládaná učebnice je určena především studentům oboru Ošetřovatel... Books published by Pavol Jozef Šafárik University; E-books for sale; Free e-books > Učebnice pro výuku cizích jazyků. Prodáváme nástěnné mapy, globusy, školní potřeby a učebnice pro předškoláky. Ošetřovatelská péče 2.díl Pro obor ošetřovatel - UčebniceMapy.cz Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí být reprodukována a šířena v papírové ... Burda Patrik, Šolcová Lenka,: Ošetřovatelská péče 1. díl - Pro obor ošetřovatel Autor: Burda Patrik, Šolcová Lenka, Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner...

INFORMACE

AUTOR
Patrik Burda,
DIMENZE
6,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel.pdf

POPIS

Předkládaná učebnice je určena především studentům oboru Ošetřovatel, ale jistě ji využijí i studenti příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče nemocným.Přestože se jedná o odbornou učebnici, autoři se snaží návodným způsobem aplikovat teoretické poznatky z oboru ošetřovatelství do praxe. To je možné na základě jejich dlouholeté pedagogické zkušenosti s výukou budoucích zdravotníků a s přímým poskytováním ošetřovatelské péče. Autoři čerpají ze současných poznatků ošetřovatelství, psychologie, medicíny a příbuzných oborů. Učebnice je členěna do jednotlivých kapitol, které vycházejí ze školních vzdělávacích programů pro obor Ošetřovatel.

Chcete si přečíst knihu?Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Burda,. Číst Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY