Z 13. do 14. komnaty: Další rány osudu

Z 13. do 14. komnaty: Další rány osudu - Blanka Kubíková | Jesuslecitona.org

..., kniha se vrací k osudům třinácti známých osobností, které se v cyklu 13 ... Z 13. do 14. komnaty - Další rány osudu - Kubíková Blanka ... ... . komnata již kdysi objevily, ale prošly či právě procházejí dalšími zlomovými momenty svého života, jakousi 14. komnatou. Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: Kubíková, Blanka: Název: Z 13. do 14. komnaty: Podnázev: další rány osudu: Autor: napsaly Blanka Kubíková ... Z 13. do 14. komnaty - Další rány osudu - Kubíková Blanka - Jak už sám název napovídá, kniha se vrací k osudům třinácti známých osobností, které se v cyklu 13. komnata již kdysi objevily, ale prošly či právě procházejí dalšími zlom ... Z 13. do 14. komnaty: Další rány osudu - KOSMAS.cz ... . komnata již kdysi objevily, ale prošly či právě procházejí dalšími zlomovými momenty svéh Z 13. do 14. komnaty: Další rány osudu 79999552. Z deníků Anny Lauermannové-Mikschové Eva Farková (ed.) pdf. Z palety českých výtvarných umělců Jan Šula kniha. Zahrada kouzel 86095860. Zahrada: kniha nejlepších návrhů, plánů a stylů Tim Newbury. 13 komnata 14 komnata: Další rány osudu (978-80-7404-182-2) Kniha - autor Blanka Kubíková; Jana Ciglerová; Yvonne Vavrová, 208 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jak už sám název napovídá, kniha se vrací k osudům třinácti známých osobností, které se v cyklu 13. komnata již kdysi objevily, ale prošly či právě ... Tituly autora Blanka Kubíková - Nevěsta v okovechZ 13. do 14. komnaty - Další rány osudu Z 13. do 14. komnaty - Další rány osudu; Nevěsta v okovech; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Můžete se přihlásit uživatelskou identitou z libovolné instituce ze seznamu "Přihlašte se prostřednictvím zapojené knihovny" nebo přes některou sociální síť ze seznamu ... Z 13. do 14. komnaty : další rány osudu. Blanka Kubíková . O portálu Knihovny.cz ... (další informace zde) Krajská knihovna Karlovy ... Z 13. do 14. komnaty - Další rány osudu kniha od autora Kubíková Blanka. Jak už sám název napovídá, kniha se vrací k osudům třinácti známých osobností, které se v cyklu 13.... Uložit ke srovnání U příležitosti desátého výročí pořadu vyjde v květnu v rámci Edice ČT také kniha s názvem „Z 13. do 14. komnaty"s podtitulem „Další rány osudu". P. S.: I když v tiskové zprávě zaznělo, že odvysílaných dílů bylo 382, na webu se skvělo číslo 385 (viz foto níže). Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Z 13. do 14. komnaty Další rány osudu ... napětí i vášeň a mnoho dalšího formou knih již 14 let. Za tu dobu jsme pro Vás zpracovali více než milion online objednávek a doručili Vám asi 20 miliard slov. Jsme šťastní, že Vám můžeme dělat radost. Děkujeme za přízeň, Vaše Knihy ABZ. ABZ knihy, a.s. ......

INFORMACE

AUTOR
Blanka Kubíková
DIMENZE
10,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Z 13. do 14. komnaty: Další rány osudu.pdf

POPIS

Jak už sám název napovídá, kniha se vrací k osudům třinácti známých osobností, které se v cyklu 13. komnata již kdysi objevily, ale prošly či právě procházejí dalšími zlomovými momenty svého života, jakousi 14. komnatou. Nejde však o pouhý přepis speciální série televizních „Komnat“, nýbrž o zpracování životních příběhů na základě autentických rozhovorů. Jedenáct příběhů a rozhovorů pořídila novinářka a scenáristka Blanka Kubíková, po jednom přispěly novinářka a scenáristka Jana Ciglerová a scenáristka a režisérka Yvonne Vavrová. Stejně jako pořad 13. komnata, i tato kniha vznikla pod vedením autorky projektu Ivety Toušlové a původní dramaturgyně pořadu Aleny Müllerové. Svou 14. komnatu znovu „odemkli“ Tereza Pergnerová, Michal Viewegh, Kamila Magálová, Naďa Urbánková, Veronika Žilková, Radek Jaroš, Věra Martinová, Boris Hybner, Vendula Svobodová, Wabi Daněk, Chantal Poullain, Václav Neckář a Heda Čechová. Kniha vychází k 10. výročí pořadu 13. komnata.

Chcete si přečíst knihu?Z 13. do 14. komnaty: Další rány osudu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Kubíková. Číst Z 13. do 14. komnaty: Další rány osudu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY