Energie vnitřní vlny: Slovanské praktiky

Energie vnitřní vlny: Slovanské praktiky - Nikolaj Kudrjašov | Jesuslecitona.org

...udrjašov. Přidat do porovnání. 187 Kč - 245 Kč ... Kniha: Energie vnitřní vlny (Nikolaj Kudrjašov) | Martinus ... . Rok vydání 2016; Počet stran 204; Čeština; Brožovaná / lepená; Základem slovanské soustavy cvičení je princip vlny. Vlnový trénink těla a všech jeho životně důležitých orgánů včetně soustavy… Základem slovanské soustavy cvičení je princip vlny. Vlnový trénink těla a všech jeho životně důležitých orgánů včetně soustavy šlach je podstatou slovanské metodiky, s níž se v knize seznámíte. Díky zvládnutí cviků s využitím vlnového pr ... Eugenika » Energie vnitřní vlny ... . Díky zvládnutí cviků s využitím vlnového principu se tělo ozdravuje. ... Energie vnitřní vlny. Nikolaj Kudrjašov. 0.0 ... Slovanské písmo, jazyk Morava Maďarská otázka Bohové Zdraví Psychologie Recepty, byliny ... Energie vnitřní vlny. Nikolaj Kudrjašov. Jedinečný a výjimečný ruský mistr se zabývá velmi zajímavou formou rozvíjení tělesných schopností, takzvanou „slovanskou gymnastikou", jež údajně vychází ze starých vědomostí našich prapředků. Energie vnitřní vlny Základem slovanské soustavy cvičení je princip vlny. Vlnový trénink těla a všech jeho životně důležitých orgánů včetně soustavy šlach je podstatou slovanské metodiky, s níž se v knize seznámíte. Emoce, pocity, vnitřní uzdravení Odpovědi na otázky. Energický vampyrismus karmická medicína. Energie myšlenky. Energie vnitřní vlny Slovanské praktiky. Existuje vůbec žena? Fascinující život rostlin. Feng - šuej pro byt. Energie vnitřní vlny - Slovanské praktiky. Základem slovanské soustavy cvičení je princip vlny. Vlnový trénink těla a všech jeho ... Kód: 0261542 Autor: Kudrjašov Nikolaj EAN: 9788081004452 Dostupnost: Poslední kusy. ks. ... Raw energie v každém doušku /se slevou 58%/ Domek - Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński: Krátky popis: Designový produkt Domek - Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński od výrobce Jana Kostelecká - JAKOST u nás najdete nejlevněji od 377 Kč : Obvyklá cena: 377 Tituly od Nikolaj Kudrjašov na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo....

INFORMACE

AUTOR
Nikolaj Kudrjašov
DIMENZE
4,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Energie vnitřní vlny: Slovanské praktiky.pdf

POPIS

Základem slovanské soustavy cvičení je princip vlny. Vlnový trénink těla a všech jeho životně důležitých orgánů včetně soustavy šlach je podstatou slovanské metodiky, s níž se v knize seznámíte. Díky zvládnutí cviků s využitím vlnového principu se tělo ozdravuje. Přichází pocit dokonalé kondice svalů a síly. Ve vlně se harmonizují i myšlenky a pocity. Dochází k harmonickému vyladění vztahů. Lze říci, že dochází ke zrození člověka s novými možnostmi!

Chcete si přečíst knihu?Energie vnitřní vlny: Slovanské praktiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nikolaj Kudrjašov. Číst Energie vnitřní vlny: Slovanské praktiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY