Mami, je to člověk nebo zvíře?: Myšlení dítěte s autismem

Mami, je to člověk nebo zvíře?: Myšlení dítěte s autismem - Hilde De Clerq | Jesuslecitona.org

...ýchovným intervencím, aneb tomu, jak s dětmi s autismem pracovat ... na skok jinam ...: Mami, je to člověk nebo zvíře? ... . Myšlení dítěte s autismem Pro rodiče i odborníky je často obtížné porozumět myšlení dětí s autismem. Je pro ně složité pochopit, jak tyto děti tvoří pojmy, jak zobecňují, podle čeho poznávají předměty a obrázky, jak rozlišují blízké osoby. Hilde De Clerq, jejíž syn Thomas trpí autismem, nabízí ve Mami, je to člověk nebo zvíře Hilde De Clerq. Myšlení dítěte s autismem Pro rodiče i odborníky je často o ... Mami, je to člověk nebo zvíře? od 134 Kč - Heureka.cz ... . Myšlení dítěte s autismem Pro rodiče i odborníky je často obtížné porozumět myšlení dětí s autismem. Je pro ně složité pochopit, jak tyto děti tvoří pojmy, jak zobecňují, podle čeho poznávají předměty a obrázky, jak rozlišují blízké osoby. Pak knížka „Mami, je to člověk nebo zvíře?" může sloužit jako pěkně názorný a pro nezainteresovaného občas i zábavný úvod. Je před prázdninami a tedy nejvyšší čas zajít do knihovny a zásobit se čtivem na volné dny. Letos jsem se rozhodla (mimo jiné) rozšířit si odborné obzory, a to v oblasti vzdělávání ... Kniha holandské autorky probírá a vysvětluje, jak myslí děti s autismem a radí rodičům, jak těmto dětem porozumět a rozvíjet jejich myšlení i sociální dovednosti. DE CLERCQ, Hilde : Mami, je to člověk, nebo zvíře? Mami, je to člověk nebo zvíře? Clercq, Hilde De. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Portál. ISBN. 978-80-262-1075-7. EAN. 9788026210757. Počet stran. 104 . Rok vydání. 2016 . Formát. A5 . Myšlení dítěte s autismem Pro rodiče i odborníky je často obtížné porozumět myšlení dětí s autismem. Je pro ně složité pochopit, jak ... Pro rodiče i odborníky je často obtížné porozumět myšlení dětí s autismem. Je pro ně složité pochopit, jak tyto děti tvoří pojmy, jak zobecňují, podle čeho poznávají předměty a obrázky, jak rozlišují blízké osoby. Hilde De Clerq, jejíž syn Thomas trpí autismem, nabízí velmi autentický a zároveň srozumitelný pohled na dětský autismus. V knize je ... Myšlení dítěte s autismem. Pro rodiče i odborníky je často obtížné porozumět myšlení dětí s autismem. Je pro ně složité pochopit, jak tyto děti tvoří pojmy, jak zobecňují, podle čeho poznávají před...

INFORMACE

AUTOR
Hilde De Clerq
DIMENZE
11,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Mami, je to člověk nebo zvíře?: Myšlení dítěte s autismem.pdf

POPIS

Pro rodiče i odborníky je často obtížné porozumět myšlení dětí s autismem. Je pro ně složité pochopit, jak tyto děti tvoří pojmy, jak zobecňují, podle čeho poznávají předměty a obrázky, jak rozlišují blízké osoby. Hilde De Clerq, jejíž syn Thomas trpí autismem, nabízí velmi autentický a zároveň srozumitelný pohled na dětský autismus. V knize je množství příkladů, které ilustrují Thomasův vývoj. Autorka předkládá také užitečné postupy, které pomáhají při rozvoji kognitivních i sociálních dovedností. Kniha je určena speciálním pedagogům, psychologům a rodičům dětí s autismem.

Chcete si přečíst knihu?Mami, je to člověk nebo zvíře?: Myšlení dítěte s autismem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hilde De Clerq. Číst Mami, je to člověk nebo zvíře?: Myšlení dítěte s autismem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY