Dívka z kraje růžových čekanek

Dívka z kraje růžových čekanek - Ivana Tereza Konečná | Jesuslecitona.org

...udební rodiny Antonína... Dokořán. HALAS František ... Ebook Dívka z kraje růžových čekanek v PDF, ePub, Mobi ... ... . do týdne. Dívka z kraje růžových čekanek. 50 Kč. Mandel sonetů (a jeden za odměnu) 65 Kč. Pouta z pavučin. 149 Kč ... Dívka z kraje růžových čekanek ... Dívka z přehrady Jan - Volný Zdeněk Cimický ... Dobrovolnictví a nestátní neziskové organizace při mimořádných událostech v podmínkách Jihočeského kraje Štěpán Kavan. Dobrovolnictví ve výzkumu a v praxi. Dobrovolníkem ... Dívka z kraje růžových čekanek | Nakladatelství ČAS ... . Dobrovolnictví ve výzkumu a v praxi. Dobrovolníkem v SS divizi Charlemagne Dívka z kraje růžových čekanek Autor: Ivana Tereza Konečná | Nakladatelství: Čas Láska, ta neodmyslitelná součást našeho života, po které všichni toužíme a bez níž si svůj život nedokážeme představit, je hlavním a jediným tématem básnické sbírky Dívka z kraje růžových čekanek, která je již druhým ... Ikar Málo času na život: Když zbývá na lásku jen pár měsíců, není na co čekat. (978-80-249-3913-1) Libby Millerová byla vždy nenapravitelný optimista. Dívka z kraje růžových čekanek / Ivana Tereza Konečná Osobní jméno: Konečná, Ivana Tereza, 1970- (Autor) Nakladatel: Řitka : Čas 2016 ISBN: 978-80-7475-141-7 Číslo nár. bibl. cnb002787359 Poznámky: KNIHA JE K DISPOZICI POUZE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ Forma, žánr: česká poezie : Konspekt: 821.162.3-1 - Česká poezie MDT Recenze, komentáře a hodnocení k českým i zahraničním knihám z žánru Krásná literatura. Dívka z kraje růžových čekanek. Elektronická kniha - autor Ivana Tereza Konečná, 32 stran -7% 1,94 € 1,80 € Kúpiť. Ihneď k čítaniu. Objednávací kód: EK17820. Z deště pod opak. Elektronická kniha - autor Josef Pepson Snětivý, 72 stran Dívka z kraje růžových čekanek. Elektronická kniha - autor Ivana Tereza Konečná, 32 stran 50,-Koupit. Ihned ke čtení. Objednací kód: EK17820. Z deště pod opak. Elektronická kniha - autor Josef Pepson Snětivý, 72 stran 90,-Koupit. Dívka z kraje růžových čekanek - Ivana Tereza Konečná v 19 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Hlavní hrdinka Beatrice žije v Chicagu budoucnosti, kde je společnost rozdělena do 5 frakcí a každá z nich se věnuje pěstování určité ctnosti - Odevzdanost, Neohroženost, Sečtělost ...více : Dívka z kraje růžových čekanek...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Tereza Konečná
DIMENZE
11,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka z kraje růžových čekanek.pdf

POPIS

Láska, ta neodmyslitelná součást našeho života, po které všichni toužíme a bez níž si svůj život nedokážeme představit, je hlavním a jediným tématem básnické sbírky Dívka z kraje růžových čekanek, která je již druhým poetickým počinem Ivany Terezy Konečné. Sbírka je odrazem jejích snů a představ o lásce… a projevem víry v lásku. Hlavní motiv pak představuje růžová čekanka. Ten něžný a křehoučký kvítek symbolizuje autorčinu naději a víru v bezvýhradnou lásku. Růžová je barvou něhy a romantiky, čekanka zase zosobňuje vytrvalost. Růžová čekanka je tak jedinečnou kombinací síly, vytrvalosti, něhy a citlivosti. Stíhaná strachem a nepěknými životními zkušenostmi, stále věří v čistotu pravé lásky a sní o svém muži s velkým „M“. Touží a věří, nevzdává svůj sen. A pak… přijde ON.

Chcete si přečíst knihu?Dívka z kraje růžových čekanek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Tereza Konečná. Číst Dívka z kraje růžových čekanek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY