Ročenka Art+ 2015: Trh s uměním v roce 2015

Ročenka Art+ 2015: Trh s uměním v roce 2015 - - | Jesuslecitona.org

...nal Art Market 2019-2020 Ročenka ART+ 2020 20 ... EOF ... ... EOF ... nal Art Market 2019-2020 Ročenka ART+ 2020 20. března 2020 The 10-page summary and in-depth analysis of the international art market in the last year, written for Czech readers of the yearly art market bulletin ART+. ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Ročenka Art+ 2015: Trh s uměním v roce 2015.pdf

POPIS

Odborný portál www.artplus.cz vydává již sedmou Ročenku ART+, mapující a analyzující vývoj na trhu s uměním doma i v zahraničí v uplynulém roce. Kromě tradičních tržních segmentů, které pro vás pravidelně v Ročence sledujeme, věnujeme tentokrát samostatné studie trojici autorů, jejichž dílo v loňském roce na trhu výrazným způsobem zaznělo: Bohumilu Kubištovi, Václavu Radimskému a Františku Vobeckému. U každého z těchto autorů jsme sledovali poměrně zajímavé, nově se vyvíjející tržní trendy, i nepatrné, pomalu se prosazující změny v myšlení a chování českých kupců. Obsahová rozšíření Ročenky ART+, jež letos vychází na dosud největším formátu, jsou zaměřena především na historicky ověřené tržní alternativy, jakými jsou numismatika či filatelie. Prostor věnujeme tentokrát také sféře internetových prodejů umění, která se zdá být potenciálně poměrně investigativní oblastí, lákající mimo jiné i začínající sběratele, a prostřednictvím knižní recenze i aktuální problematice významu sběratelství současného umění ve vztahu k veřejným institucím a trhu. Z dalších dílčích témat se opět zabýváme situací na trhu se starožitnostmi, dražbami českých autorů v zahraničí, indexem současného umění nebo také sběratelstvím bronzů.Na obálku Ročenky ART+ jsme pro Vás tentokrát zvolili detail z obrazu Pabla Picassa Alžírské ženy (verze O) z roku 1955, díla s velmi výraznou provenienční historií, jehož květnová dražba v newyorské Christie's se stala událostí roku a vedla k novému světovému aukčnímu rekordu ve výši necelých 180 milionů dolarů.

Chcete si přečíst knihu?Ročenka Art+ 2015: Trh s uměním v roce 2015 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ročenka Art+ 2015: Trh s uměním v roce 2015 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY