Skici / Sketches

Skici / Sketches - Daniel Brachtl, | Jesuslecitona.org

...ze své tvorby - první ideje ve formě skic ... Dove Real Beauty Sketches | You're more beautiful than you ... ... . Všechny osobnosti navíc i v krátkých textech vysvětlují, co pro ně skicování znamená. Groundbreaking documentary by Sydney Pollack (Tootsie, Three Days of the Condor, Out of Africa) about the revolutionary architect of the Guggenheim in Bilbao and may other great buildings. Tomislav Zografski - Sketches for wind quintet (Skici) Macedonian Wind Quintet Straso Temkov - flute Gordana Josifova Nedelkovska - oboe Stojan Dimov - clarinet Slobodan Kosturski - french horn ... Intimate Sketches (Intimní skici) is a ... Dove Real Beauty Sketches | You're more beautiful than you ... ... ... Intimate Sketches (Intimní skici) is a collection of piano miniatures by Czech composer Leoš Janáček (1854-1928) published in 1994, sixty-six years after his death. The music. The thirteen pieces in the set, each only a minute or two ... Frank Gahry is perhaps the world's most p...

INFORMACE

AUTOR
Daniel Brachtl,
DIMENZE
7,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Skici / Sketches.pdf

POPIS

V knize Skici – Sketches odhaluje padesát českých architektů to nejosobnější ze své tvorby – první ideje ve formě skic. Všechny osobnosti navíc i v krátkých textech vysvětlují, co pro ně skicování znamená. Rozmanitost kreseb v profesionálním grafickém zpracování s odkazem na stavby, které z nich vzešly, přináší jedinečný dokument nejen o stavu české architektury, ale odhaluje lidskou stránku profese vůbec. Kniha je určená nejen odborné veřejnosti, ale všem „kulturním“ lidem v Čechách a díky dvojjazyčnému provedení i v zahraničí. Kniha vychází v edici ARCHITEKTURA garantů Prof. Ing. arch. Jána Stempela a Ing. arch. Jana Jakuba Tesaře z Fakulty architektury ČVUT v Praze. V edici doposud vyšly např. bestseller 99 DOMŮ nebo anglická publikace CZECH HOUSES, kterou v současné době doprovází výstava po světových centrech jakými je třeba Londýn Budapešť, nebo Moskva. V knize naleznete nejen ta zvučná jména českých architektů, jako jsou Mirko Baum , Jan Bočan, Eva Jiřičná, Jan Kaplický, Ladislav Lábus, Josef Pleskot, Martin Rajniš, Vladimír Sitta, Alena Šrámková, David Vávra, Zdeněk Zavřel ale spoustu dalších.

Chcete si přečíst knihu?Skici / Sketches ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Brachtl,. Číst Skici / Sketches Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY