Joker: Oslava 75. výročí

Joker: Oslava 75. výročí - - | Jesuslecitona.org

...í se sešly početné legendy komiksové branže, jako je Bob Kane, Bill Finger, Don Cameron, Dick Sprang, Neal Adams, Denny O'Neil, Steve Engelhart, Marshall Rogers, Paul Dini, Scott Snyder, Greg Capullo a mnozí další ... Joker: Oslava 75. výročí - Dennis O'Neil | Databáze knih ... . Dostává se vám do rukou sbírka těch nejlepších a nejpamátnějších ... Joker: Oslava 75. výročí, autor: antologie, rok vydání: 2016. Antikvariát s více než 30 624 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. Kouzlo naivní klasiky Bob Kane, Bill Finger a další: Joker - Oslava 75. výročí.Přel. Richard Podaný, Petr Zenkl a Štěpán Kopřiva, BB/Art, Praha, 2015, 400 s.. Pro alespo ... Joker: Oslava 75. výročí — CREW ... . [email protected] Registrace. Kouzlo naivní klasiky Bob Kane, Bill Finger a další: Joker - Oslava 75. výročí.Přel. Richard Podaný, Petr Zenkl a Štěpán Kopřiva, BB/Art, Praha, 2015, 400 s.. Pro alespoň trochu poučeného komiksového fanouška je radost číst tento objemný svazek celkem dvaceti příběhů, v nichž se Batman potýká s Jokerem. Joker: Oslava 75. výročí. Opulentní a výpravná kniha, kterou neurazíte nikoho, kdo má rád komiksy. Naopak. Jde o čirou radost, která je sice místy pro stáří až k neučtení, ale obsahuje příběhy, které by, nebýt příležitosti Jokerových (loňských) pětasedmdesátin, česky nikdy nevyšly. Stav OK. - informace k inzerátu... Ve sborníku Joker: Oslava 75. výročí se sešly početné legendy komiksové branže, jako je Bob Kane, Bill Finger, Don Cameron, Dick Sprang, Neal Adams, Denny O'Neil, Steve Engelhart, Marshall Rogers, Paul Dini, Scott Snyder, Greg Capullo a mnozí další. Dostává se vám do rukou sbírka těch nejlepších a nejpamátnějších ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Joker: Oslava 75. výročí.pdf

POPIS

Galerie batmanovských padouchů je početná, ale Joker je ze všeho rozhodně nejslavnější a provází Temného rytíře věrně už po víc než sedmdesát let. Barvitý a chaotický zabiják slouží celou tu dobu jako dokonalý kontrast pro ten černý a nehybný monolit, kterým je Batman. Je neodmyslitelnou součástí Batmanova světa, dává hrdinovi vyšší cíle a strašlivé zlo, kterému je třeba čelit.Tenhle ušklíbající se maniak je stejně vyšinutý jako Mad Hatter, stejně chytrý jako Riddler a stejně úskočný jako Penguin. A Batmana zná líp než kdokoli jiný.Ve sborníku Joker: Oslava 75 let se sešly početné legendy komiksové branže, jako je Bob Kane, Bill Finger, Don Cameron, Dick Sprang, Neal Adams, Denny O’Neil, Steve Engelhart, Marshall Rogers, Paul Dini, Scott Snyder, Greg Capullo a mnozí další. Dostává se vám do rukou sbírka těch nejlepších a nejpamátnějších příběhů klauna-zabijáka od jeho debutu v roce 1940 až po jedno z jeho posledních řádění v díle „Smrt rodiny“.

Chcete si přečíst knihu?Joker: Oslava 75. výročí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Joker: Oslava 75. výročí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY