Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa 2020

Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa 2020 - Vít Hloušek, | Jesuslecitona.org

...žitá - Česká republika a strategie Evropa 2020 - Česká republika a strategie Evropa 2020 - Vít Hloušek ... Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa ... ... . Jak využívá Česká republika své členství v Evropské unii? Jsou české politické elity dobře obeznámeny s tím, jak Unie funguje, jaké jsou její strategické politické priority a jaké jsou cesty k ... Set-top box TESLA TEH-500 PLUS, multimediální centrum, Android . DVB-T tuner: DVB-T2 (H.265/HEVC) Počet tunerů : 1 tuner Certifikace ČRa: Ne Přehrávané ... Vít Hloušek, český politolog, v ... Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa 2020 ... .265/HEVC) Počet tunerů : 1 tuner Certifikace ČRa: Ne Přehrávané ... Vít Hloušek, český politolog, v roce 2019 profesor katedry Mezinárodních vztahů a evropských studií, z knih Šance zpola využitá: Česká republika a strategie 2020 (2015) Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa 2020 Středoevropské systémy politických stran Výkonná moc v ústavním systému České republiky Šance zpola využitá (Česká republika a strategie Evropa 2020) Vít Hloušek, Vlastimil Havlík, Vratislav Havlík, Petr Kaniok a Ondřej Mocek • Centrum pro studium demokracie a kultury, 2016 . Posielame do 8 dní. Jak využívá Česká republika své členství v Evropské unii? ... Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa 2020 Monografie přispívá do debaty o evropeizaci české politiky, která probíhá již déle než dekádu. Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa 2020 HAVLÍK Vlastimil, HAVLÍK Vratislav, HLOUŠEK Vít, KANIOK Petr, MOCEK Ondřej 206 Kč 229 Kč Vít Hloušek, český politolog, v roce 2019 profesor katedry Mezinárodních vztahů a evropských studií, z knih Šance zpola využitá: Česká republika a strategie 2020 (2015)...

INFORMACE

AUTOR
Vít Hloušek,
DIMENZE
12,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa 2020.pdf

POPIS

Jak využívá Česká republika své členství v Evropské unii? Jsou české politické elity dobře obeznámeny s tím, jak Unie funguje, jaké jsou její strategické politické priority a jaké jsou cesty k jejich naplnění? Na tyto otázky odpovídá předkládaná monografie. Na základě výzkumu implementace agendy a cílů strategie Evropa 2020 v České republice analyzovali přední odborníci na problematiku vztahů mezi politickým systémem Evropské unie a členskými státy schopnost českých politických stran, zájmových skupin a vlády České republiky využít strategii Evropa 2020 k podpoře rozvoje české ekonomiky a společnosti. Zkoumali také, jak je česká politika schopna vyrovnat se s podněty a reakcemi ze strany EU. Kniha je určena všem čtenářům, kteří se zajímají o problematiku evropské integrace a přemýšlejí o roli České republiky v Evropské unii a otázkách evropské integrace v české politice. Kolektiv autorů z Masarykovy univerzity přináší řadu originálních informací o vztahu české a evropské politiky.

Chcete si přečíst knihu?Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa 2020 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vít Hloušek,. Číst Šance zpola využitá: Česká republika a strategie Evropa 2020 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY