Tý potvoře to nedaruju

Tý potvoře to nedaruju - Jo Piazzaová, | Jesuslecitona.org

...o zbytečně přikrášlené nebo naopak zatracované ... E-kniha: Tý potvoře to nedaruju | Knihy.ABZ.cz ... . Je to skvělý příběh ze života, který v mnohém poučí. Román Tý potvoře to nedaruju se mi líbil. Četl se snadno, přiblížil mi svět módního průmyslu, ve kterém bych nechtěla pracovat ani za... za ty nejexkluzivnější šaty z kolekce Dolce &Gabbana. Tý potvoře to nedaruju je určitě nenáročná oddechovka na léto. A pokud se rádi pohybujete v prostředí módy mezi mnoha vlivnými lidmi, pak bude tato kniha pro vás tím pravým. Třeba na letní dovolenou… Tý potvoře to nedar ... E-kniha: Tý potvoře to nedaruju | Knihy.ABZ.cz ... . Třeba na letní dovolenou… Tý potvoře to nedaruju Neuvěřitelně stylový a zlomyslně zábavný příběh o světě módy, módních časopisech digitálního věku, souboji generací, selfíčkách, Twitteru a Instagramu. Elektronická kniha Tý potvoře to nedaruju na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tý potvoře to nedaruju od ostatních... TÝ POTVOŘE. TO NEDARUJU. Př...

INFORMACE

AUTOR
Jo Piazzaová,
DIMENZE
11,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Tý potvoře to nedaruju.pdf

POPIS

Neuvěřitelně stylový a zlomyslně zábavný příběh o světě módy, módních časopisech digitálního věku, souboji generací, selfíčkách, Twitteru a Instagramu Imogen Tateová, šéfredaktorka prestižního magazínu Glosy, se po půlroční nemoci vrací do práce. Jaké je ale její překvapení, když za svým stolem spatří pohodlně se rozvalovat svou někdejší asistentku Evu, jak právě pořizuje selfie svých extravagantně nalakovaných nehtů. A pak už překvapení neberou konce. „Staromódní" papírový časopis se během její nepřítomnosti změnil v internetový magazín. Ze čtyřicátnice Imogen je náhle dinosaurus a „Šedý vlas", jak se sžíravou ironií tituluje své starší spolupracovníky nemilosrdné supermoderní mládí. Imogen najednou nerozumí ničemu. Neví, co si počít se všemi těmi tweety, e-shopy, aplikacemi a selfíčky. Připadá si, jako by spadla do jiného světa, kde všichni mluví jazykem, kterému nerozumí. A z uznávané šéfredaktorky se ze dne na den stává vysmívaný outsider. Co na tom, že si tyká se světovými návrháři a supermodelkami, když neumí vložit příspěvek na Instagram a slovo hashtag jí připadá jako mimozemská šifra? Ambiciózní, zlomyslná Eva je odhodlaná ukázat téhle vykopávce, že už nemá v módní branži co dělat. A rozhodně si nepočíná v rukavičkách. Imogen má jen dvě možnosti. Sebrat si své muzeální zápisníky a všechno vzdát, nebo začít bojovat. Pro milovníky ďábel nosí Pradu.

Chcete si přečíst knihu?Tý potvoře to nedaruju ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jo Piazzaová,. Číst Tý potvoře to nedaruju Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY