O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat děti

O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat děti - Carl-Johan Forssén Ehrlin | Jesuslecitona.org

... čtenářského testu). Také se vám nedaří, aby vaše dítě v klidu usnulo? Připojte se k rodičům po celém světě a čtěte dítěti před spaním příběh, který v ám pomůže nekonečné potíže s usínáním proměnit v láskyplný a zklidňující ... Nová cesta jak uspávat vaše děti! - Kukatko.cz ... ... O králíčkovi, který chtěl usnout Autor: Ehrlin, Carl-Johan Forssén Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788074733956 ISBN: 978-80-7473-395-6 Překlad: Pospíšilová, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 28 stran, česky Rozměry: 21,5 × 30 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Trávit čas knihou O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat děti! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat děti a přečtěte si ji online ve formátu, ... O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat ... ... . vydání) Trávit čas knihou O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat děti! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Nová cesta jak uspávat děti. FORSSÉN EHRLIN Carl-Johan. Info: Kniha Zlín, 2015 (1.) - váz., 28 str. EAN: 9788074733956 ISBN: 978-80-7473-395-6. Hodnocení: ★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení O králíčkovi, který chtěl usnout 5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: 1 recenze; Nová cesta jak uspávat vaše děti (vyzkoušeno českými rodiči - výsledky čtenářského testu). Ta...

INFORMACE

AUTOR
Carl-Johan Forssén Ehrlin
DIMENZE
11,63 MB
NÁZEV SOUBORU
O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat děti.pdf

POPIS

Také se Vám nedaří, aby Vaše dítě v klidu usnulo? Připojte se k rodičům po celém světě a čtěte dítěti před spaním příběh, který Vám pomůže nekonečné potíže s usínáním proměnit v láskyplný a zklidňující rituál. Králíček Kája nemůže usnout. Ještěže jeho maminka zná cestu k strýčkovi kouzelníkovi Zíválkovi, který dokáže našeho malého nezbedu uspat. Králíček Kája tedy putuje s maminkou k jeho domečku. Cestou potkává nové přátele a učí se od nich, jak usínání může být zábavné i příjemné současně. Tento jednoduchý příběh je psán netradičním způsobem a používá účinné relaxační techniky, které Vašemu dítěti pomohou se uvolnit a během krátké chvíle klidně usnout. Vyzkoušejte průlomovou metodu švédského psychologa Carla-Johana Forsséna Ehrlina a naučte se uspávat své děti způsobem používaným rodiči i učiteli v mateřských školách po celém světě.

Chcete si přečíst knihu?O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carl-Johan Forssén Ehrlin. Číst O králíčkovi, který chtěl usnout: Nová cesta jak uspávat děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY