100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách

100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách - Katharina Bäcker-Braun | Jesuslecitona.org

...ti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách - hry však využijí i rodiče takto malých dětí ... 100 her pro děti do tří let. V dětských skupinách a ... ... . Nakladatelství Portál vydalo knihu určenou pro práci v dětských skupinách a mateřských školách 100 her pro děti do tří let. Autorkou je Katharina Bäcker-Braun. Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje jednoduché hry určené dětem ve věku do tří let s důrazem na […] Malé děti pomocí hry poznávají s ... 100 her pro děti do tří let / Nejlevnější knihy ... . Autorka v této knize představuje jednoduché hry určené dětem ve věku do tří let s důrazem na […] Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách - hry však využijí i rodiče takto malých dětí. Anotace knihy. Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách - hry však využijí i rodiče takto malých dětí. V dětských skupinách a mateřských školách Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách - hry však využijí i rodiče takto malých dětí ... Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách - hry však využijí i rodiče takto malých dětí. Letní oslavy, stanové tábory, oslavy v nejrůznějších společenstvích, volný čas o prázdninách… Příležitostí ke slavení a pohybu se velkých skupinách naskytuje mnoho! U věkově smíšených a heterogenních skupin záleží na správné směsi her, zábavy a sportu. K tomu vám tato kniha nabízí 100 veselých a akcí nabitých her! Koupit Koupit eknihu. Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách - hry však využijí i rodiče takto malých dětí. Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách - hry však využijí i rodiče takto malých dětí. V dětských skupinách a mateřských školách...

INFORMACE

AUTOR
Katharina Bäcker-Braun
DIMENZE
11,69 MB
NÁZEV SOUBORU
100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách.pdf

POPIS

Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách – hry však využijí i rodiče takto malých dětí. Předkládané aktivity nepotřebují složité materiály ani dlouhou přípravu a podporují u dětí vnímavost, fantazii, zvídavost a celkový vývoj. U her je uvedeno, jaké pomůcky jsou pro jejich hraní potřeba a co konkrétně se u dětí procvičuje.Katharina Bäcker-Braun je diplomovaná pedagožka, která pracuje pro Mnichovsko-freisingskou arcidiecézi, kde např. vzdělává rodiny a skupinové vedoucí.

Chcete si přečíst knihu?100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katharina Bäcker-Braun. Číst 100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY